info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Tajemství alchymistické magie

Od společnosti Exitovky

Vydejte se po stopách alchymistů na místa, kde se vyráběl všelék a kov proměňoval v čisté zlato a odhalte jejich tajemství. Poutavý příběh z doby Rudolfa II. a magické Prahy, kde žila a působila celá řada učenců, alchymistů a věhlasných astronomů. Tajuplná pouť Prahou, kde během jednoho dne poznáte skrytá kouzla a tajemství našeho stověžatého hlavního města. Mnoho zastávek, a ještě více šifer v je...

od 990 Kč
Město: Praha

Cena a počet hráčů

2-6 hráčů

990 Kč

Hrací časy

PO-NE 0:00 - 23:59

Vydejte se po stopách alchymistů na místa, kde se vyráběl všelék a kov proměňoval v čisté zlato a odhalte jejich tajemství. Poutavý příběh z doby Rudolfa II. a magické Prahy, kde žila a působila celá řada učenců, alchymistů a věhlasných astronomů.

Tajuplná pouť Prahou, kde během jednoho dne poznáte skrytá kouzla a tajemství našeho stověžatého hlavního města. Mnoho zastávek, a ještě více šifer v jedné hře. Vydejte se na cestu magickou Prahou po stopách alchymistů a pomozte najít všechny indicie k sestavení tajného receptu. Podívejte se na místa, kde alchymisté skutečně žili. Najděte skryté indicie a rozluštěte výsledné tajemství.

Dozvíte se opravdu mnoho informací o alchymii, v průběhu hry budete luštit mnoho tematických šifer. Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci a objednejte si hru. Abyste se dostali až do cíle, musíte mít otevřenou mysl a vyřešit spoustu šifer, hádanek a hlavolamů. Vítězí ten, kdo má nejlepší čas.

Uměli alchymisté zdokonalovat hmotu a vyrobit zlato? Existoval bájný kámen mudrců a elixír života? Proč alchymisté veškeré své znalosti zveřejňovali pouze v podobě symbolů a tajných šifer? Vydejte se s námi po stopách alchymistů, jejichž práce za vlády císaře Rudolfa II. v Praze vzkvétala. Zanechali po sobě stovky příběhů, památek i skrytých indicií. Rozluštíte jejich tajemství? Máte dost znalostí a odvahy na vyluštění všech šifer a dokážete odpovědět na všechny otázky? Tak pojďte na to.

Město Praha
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 120 až 180 minut
Žánr hry Historická
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 120 až 180 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 18 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 15 let
Délka trasy 3 Km
Nápověda Mobilní aplikace
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Mobilní aplikace
Prostředí hry Město

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Praha 1

Kontakty

Rezervování hry exitovky.cz
Adresa Na Folimance 2155/15, Praha 2
Telefon +420 774 710 790

Další hry provozovatele