Venkovní Hra se odehrává venku.

Historická Výlet do minulosti.

S rodiči +15 Účast mladších dětí i za doprovodu dospělé osoby je na zvážení rodičů a dohodě s provozovatelem únikové hry.

Děti +18 Účast mladších dětí bez doprovdodu dospělé osoby je na zvážení rodičů a dohodě s provozovatelem únikové hry.

Tajemství alchymistické magie

Fotografie z únikové hry Tajemství alchymistické magie od společnosti Exitovky

Vydejte se po stopách alchymistů na místa, kde se vyráběl všelék a kov proměňoval v čisté zlato a odhalte jejich tajemství. Poutavý příběh z doby Rudolfa II. a magické Prahy, kde žila a působila celá řada učenců, alchymistů a věhlasných astronomů.

Tajuplná pouť Prahou, kde během jednoho dne poznáte skrytá kouzla a tajemství našeho stověžatého hlavního města. Mnoho zastávek, a ještě více šifer v jedné hře. Vydejte se na cestu magickou Prahou po stopách alchymistů a pomozte najít všechny indicie k sestavení tajného receptu. Podívejte se na místa, kde alchymisté skutečně žili. Najděte skryté indicie a rozluštěte výsledné tajemství.

Dozvíte se opravdu mnoho informací o alchymii, v průběhu hry budete luštit mnoho tematických šifer. Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci a objednejte si hru. Abyste se dostali až do cíle, musíte mít otevřenou mysl a vyřešit spoustu šifer, hádanek a hlavolamů. Vítězí ten, kdo má nejlepší čas.

Uměli alchymisté zdokonalovat hmotu a vyrobit zlato? Existoval bájný kámen mudrců a elixír života? Proč alchymisté veškeré své znalosti zveřejňovali pouze v podobě symbolů a tajných šifer? Vydejte se s námi po stopách alchymistů, jejichž práce za vlády císaře Rudolfa II. v Praze vzkvétala. Zanechali po sobě stovky příběhů, památek i skrytých indicií. Rozluštíte jejich tajemství? Máte dost znalostí a odvahy na vyluštění všech šifer a dokážete odpovědět na všechny otázky? Tak pojďte na to.

Parametry hry

Město Praha
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 120 až 180 minut
Žánr hry Historická
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 120 až 180 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 18 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 15 let
Délka trasy 3 Km
Nápověda Mobilní aplikace
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Mobilní aplikace
Prostředí hry Město

Napište svoji recenzi hry

Je nutné vyplnit jméno

Je nutné vyplnit validní email

Je nutné vyplnit počet hraných her

Je nutné vyplnit hodnocení hry

Je nutné ohodnotit všechna kritéria

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Recenze ostatních hráčů

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Více informací