info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (4.8)
Hodnocení hráčů (5 / 1 recenzí)

Escape bar

Od společnosti Escape the room

Vítame Vás v Praze v Escape baru! Hledáte diskrétní místo, kde dohodnete všechny obchody, místo zábavy, dobrodružství s trochou adrenalinu v té nejlepší společnosti? Pak Vás vítáme v Escape baru, v podniku, který nikdy nespí, kde vždy potkáte, koho potřebujete. Majitelem je známy businessman, podnikatel roku, jeden z největších pražských mecenášů David Behr. Kromě úspěšného podnikání v hotelnictví...

od 1 890 Kč
Město: Praha

Cena a počet hráčů

2-5 hráčů

1890 Kč

Hrací časy

PO-NE 09:30 - 21:30

Vítame Vás v Praze v Escape baru!

Hledáte diskrétní místo, kde dohodnete všechny obchody, místo zábavy, dobrodružství s trochou adrenalinu v té nejlepší společnosti? Pak Vás vítáme v Escape baru, v podniku, který nikdy nespí, kde vždy potkáte, koho potřebujete.

Majitelem je známy businessman, podnikatel roku, jeden z největších pražských mecenášů David Behr. Kromě úspěšného podnikání v hotelnictví a gastronomii založil i nadaci, která se zaměřuje na pomoc lidem v nejtěžších životních situacích. V Escape baru Davida všichni dobře znají.

Zarezervujte si stůl a možná se dozvíte něco, co byste nečekali… Nenechte se zmást, Escape bar má s typickým barem společné jen jedno.

Těžko se z něj odchází…

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Hrací doba 75 minut
Žánr hry Detektivní
Obtížnost (4.5 / 5)
Hlavolamy (4.5 / 5)
Místnost (5 / 5)
Délka 75 minut
Vhodná pro začátečníky Ano
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 12 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 12 let

Počet recenzí 1

 • avatar
  Dany
  16.10.2021
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Přítelkyni jsem překvapil touhle hrou. Od kolegů jsem slyšel, že hra je úplně jiná. Žádné žluté pásky, nudné školení, co se nesmí. Prostě přijdete a hrajete. Přítelkyni chvilku trvalo, než pochopila, že jsme na únikovce, ale byla hrozně nadšená pak. Jestli tuhle hru ještě něco trumfne, tak se budu divit. Přístup, prostory, hádanky, všechno top kvalita!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Kontakty

Rezervování hry escapetheroom.cz
Adresa Bělehradská 42, Praha 2
Telefon +420 776 818 616

Další hry provozovatele