info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Animáci ve Stromovce

Od společnosti Exitovky

Připravili jsme dětskou šifrovací hru pro rodiny s dětmi, která vás provede parkem Stromovka. Hra je vhodná pro maminky s dětmi i s kočárkem. Zabaví děti na pár hodin a my věříme, že se nudit určitě nebudou. Ve hře je mnoho šifer, hádanek a otázek, které jsou připravované pro děti tak, aby si procvičily mozkové závity a zároveň byly na vycházce na čerstvém vzduchu. Mnoho zastávek, a ještě více šif...

od 790 Kč
Město: Praha

Cena a počet hráčů

2-6 hráčů

790 Kč

Hrací časy

PO-NE 0:00 - 23:59

Připravili jsme dětskou šifrovací hru pro rodiny s dětmi, která vás provede parkem Stromovka. Hra je vhodná pro maminky s dětmi i s kočárkem. Zabaví děti na pár hodin a my věříme, že se nudit určitě nebudou. Ve hře je mnoho šifer, hádanek a otázek, které jsou připravované pro děti tak, aby si procvičily mozkové závity a zároveň byly na vycházce na čerstvém vzduchu. Mnoho zastávek, a ještě více šifer v jedné hře.

Na dětské hry se specializujeme, protože máme také děti a víme, že je problém dostat je ven a zabavit je například v parku. Hru jsme koncipovali jako sérii lehčích šifer a hádanek. Na každé zastávce se pak dětí ptáme na otázky ze známých dětských filmů a seriálů. Tím děti udržujeme v pozornosti a otázky zároveň prověří jejich paměť, jak moc dobře si dané filmy a seriály pamatují.

Na každé zastávce vás čeká jedna filmová nebo pohádková bytost, která si pomocí několika záludných otázek prověří, jak moc dobře znáte ji i celý její příběh. Nejdřív ale musíte zjistit, kde se další zastávka nachází – dozvíte se to vždy pomocí záhadné šifry, kterou musíte vyluštit!

V průběhu hry budete luštit 10 tematických šifer a dozvíte se mnoho nových informací o známých postavách z oblíbených dětských pohádek a filmů. Je jasné, že jsou otázky namíchané, aby byly zajímavé pro holčičky i pro kluky. Na některých zastávkách si budou stěžovat holčičky, že je nebaví Superman, na dalších budou remcat zase kluci, že neznají princeznu Lociku. Ale otázky jsou vyvážené a střídají se, takže pozornost dětí udrží. Chtěli jsme, aby mohly hrát celé rodiny, kde mají holčičky i kluky, proto jsme otázky nerozdělovali. Děti si při hraní naopak pomáhají a naučí se hrát v kolektivu a navzájem si pomáhat.

Vycházkovou trasu jsme zkrátili a zkrátili jsme také celkový herní čas (máme otestováno). Jednotlivé šifry jsme zlehčili na nejnižší možnou úroveň, zároveň jsme si ale jisti, že mnohdy prověří mozkové závity nejen dětí, ale i tatínků a maminek. Máte dost znalostí na vyluštění všech šifer a dokážete odpovědět na všechny otázky a dojít až do cíle? Tak pojďte na to milí rodiče, holky a kluci. Držíme vám palce.

Město Praha
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 120 minut
Žánr hry Dětská
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 120 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 10 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 1 let
Délka trasy 2 Km
Nápověda Mobilní aplikace
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Mobilní aplikace
Prostředí hry Město/Příroda

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Královská obora, Praha 7

Kontakty

Rezervování hry exitovky.cz
Adresa Na Folimance 2155/15, Praha 2
Telefon +420 774 710 790

Další hry provozovatele