info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (4.5)
Hodnocení hráčů (4.75 / 2 recenzí)

Byt č. 13

Od společnosti The Black Lock

„Příběh hry je založen na základě skutečných událostí popsaných v policejním spisu, který se na světlo dostal po bezmála 70 letech“ V roce 1952 zmizela beze stopy skupina 6 lidí – 6 přátel se prostě jednoho dne nevrátilo do svých domovů. Tehdejší vyšetřovatelé nedokázali, možná nechtěli, vypátrat vůbec nic: kde byli pohřešovaní naposledy viděni, co měli v plánu nebo kdo je naposledy mohl zahlédnou...

od 1 399 Kč
Město: Praha

Cena a počet hráčů

2 hráči

1399 Kč

3 hráči

1599 Kč

4 hráči

1799 Kč

5 hráčů

1999 Kč

Hrací časy

PO-NE 9:15 - 22:30

„Příběh hry je založen na základě skutečných událostí popsaných v policejním spisu, který se na světlo dostal po bezmála 70 letech“ V roce 1952 zmizela beze stopy skupina 6 lidí – 6 přátel se prostě jednoho dne nevrátilo do svých domovů. Tehdejší vyšetřovatelé nedokázali, možná nechtěli, vypátrat vůbec nic: kde byli pohřešovaní naposledy viděni, co měli v plánu nebo kdo je naposledy mohl zahlédnout. Případ byl odložen jako nevyřešitelný. O více než půl století později tým záhadologů odhaluje nové skutečnosti a na vlastní pěst se vydává po stopách nevysvětlitelného zmizení.Středobodem se zdá být jediné místo. Byt č. 13. Odvážíte se do něj po tak dlouhé době jako první vstoupit? Podaří se Vám zjistit, co se zde tehdy stalo? A dostanete se opět ven?

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Mechanismy hry Bez zámků
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Detektivní
Hororová
Obtížnost (4 / 5)
Hlavolamy (4 / 5)
Místnost (5 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 12 let

Počet recenzí 2

 • avatar
  Marek Č.
  10.01.2022
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Úniková hra Byt č. 13 od Black Locku byla již začátek třetí desítky her, na které jsme s týmem byli. Hry vybíráme pečlivě, hlavně s ohledem na kvalitu. Hra splnila všechna očekávání. Příběh zajímavý, zpracování skvělé, atmosféra neuvěřitelná. Zařadil bych určitě do TOP 10. Doporučuji všem a nejen těm, kteří mají rádi hororový nádech!

 • avatar
  Hanka
  02.09.2021
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Na tuhle hru mě vzal přítel. Nejdřív se mi nechtělo, protože předchozí hry s kolegy se mi nelíbily, ale tohle je něco úplně jiného!!! Jak je vidět, tak je nutné dobře vybírat i u her, kvalita je skutečně různá. Jen pozor, kdo se bojí, tak tady se bude bát, takže jsem byla ráda, že jsem nešla s dětmi.

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele