info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Tajemný příběh z Budějovic

Od společnosti Exitovky

„V Českých Budějovicích by chtěl žít“ – asi všichni víme, jak ta věta končí… Známe Budějice a máme je rádi, dělali jsme na stolní hře JIHOČESKO, kterou jste si koupili více než 4 tisíckrát. Teď jsme pro vás připravili venkovní únikovou hru, která vás provede Budějovicemi. Vydejte se po stopách Přemysla Otakara II. a odhalte tajemství ztracených mincí. Napínavý příběh s atmosférou doby nejen založe...

od 990 Kč

Cena a počet hráčů

2-6 hráčů

990 Kč

Hrací časy

PO-NE 0:00 - 23:59

„V Českých Budějovicích by chtěl žít“ – asi všichni víme, jak ta věta končí… Známe Budějice a máme je rádi, dělali jsme na stolní hře JIHOČESKO, kterou jste si koupili více než 4 tisíckrát. Teď jsme pro vás připravili venkovní únikovou hru, která vás provede Budějovicemi. Vydejte se po stopách Přemysla Otakara II. a odhalte tajemství ztracených mincí. Napínavý příběh s atmosférou doby nejen založení města vás provede centrem Budějovic, jako jej možná ještě ani neznáte. Mnoho zastávek, a ještě více šifer v jedné hře.

Na této hře jsme si dali opravdu záležet. Jestli si myslíte, že něco víte o Budějovicích, možná vás vyvedeme z omylu. Podívejte se na místa, kde se psala skutečná a původní historie města Českých Budějovic. Najděte skryté indicie a rozluštěte výslednou šifru a dozvíte se zajímavý příběh, který se skutečně stal!

V průběhu hry budete luštit 21 tematických šifer a dozvíte se mnoho nových informací o historii města. Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci a objednejte si hru. Abyste se dostali až do cíle, musíte mít otevřenou mysl a vyřešit spoustu šifer, hádanek a hlavolamů. Vítězí ten, kdo má nejlepší čas.

Rozluštíte tajemnou záhadu z historie? Máte dost znalostí na vyluštění všech šifer a dokážete odpovědět na všechny otázky a dojít až do cíle? Tak pojďte na to.

Město České Budějovice
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 120 až 180 minut
Žánr hry Historická
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 120 až 180 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 18 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 15 let
Délka trasy 3 Km
Nápověda Mobilní aplikace
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Mobilní aplikace
Prostředí hry Město

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

České Budějovice

Další hry provozovatele