info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Cyklistická Třeboň

Od společnosti Exitovky

Město: Třeboň

Vydejte se na kole kolem Třeboně a zahrajte si u toho naši vědomostní a šifrovací hru. Dozvíte se mnoho zajímavých informací o nádherné oblasti plné rybníků a krásné přírody a užijete si spoustu zábavy s našimi hádankami a šiframi. Jeďte cestou lemovanou rybníky založenými před mnoha staletími a užijte si malebné uličky lázeňského města Třeboně. Jaký byl vlastně Jakub Krčín, nejslavnější z třeboňs...

od 990 Kč

Cena a počet hráčů

2-6 hráčů

990 Kč

Hrací časy

PO-NE 0:00 - 23:59

Vydejte se na kole kolem Třeboně a zahrajte si u toho naši vědomostní a šifrovací hru. Dozvíte se mnoho zajímavých informací o nádherné oblasti plné rybníků a krásné přírody a užijete si spoustu zábavy s našimi hádankami a šiframi.

Jeďte cestou lemovanou rybníky založenými před mnoha staletími a užijte si malebné uličky lázeňského města Třeboně. Jaký byl vlastně Jakub Krčín, nejslavnější z třeboňských rybníkářů? Jaké tajuplné příběhy ukrývají dějiny Třeboně? Proč jsou tyhle končiny tak neuvěřitelně přitažlivé? Sedněte na kolo a vydejte se na jedinou cyklistickou venkovní únikovku v Čechách!

Dozvíte se mnoho nového o krásném kraji jižních Čech; v průběhu hry budete luštit spoustu tematických šifer a plnit zadané úkoly. Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci a objednejte si hru. Abyste se dostali až do cíle, musíte mít otevřenou mysl a vyřešit spoustu šifer, hádanek a hlavolamů. Vítězí ten, kdo má nejlepší čas.

Pokud máte rádi pohyb, přírodu, jízdu na kole a rádi luštíte hádanky, hlavolamy a šifry, je to hra přesně pro vás! Máte dost znalostí na vyluštění všech šifer a dokážete odpovědět na všechny otázky? Tak pojďte na to.

Město Třeboň
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 120 až 180 minut
Žánr hry Historická
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 120 až 180 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 6 let
Délka trasy 29 Km
Nápověda Mobilní aplikace
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Mobilní aplikace
Prostředí hry Město/Příroda

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Třeboň

Další hry provozovatele