Venkovní Hra se odehrává venku.

Dětská Únikovky pro rodiny s dětmi

Děti +10 Účast mladších dětí bez doprovdodu dospělé osoby je na zvážení rodičů a dohodě s provozovatelem únikové hry.

Animáci ve Stromovce Budějce

Fotografie z únikové hry Animáci ve Stromovce Budějce od společnosti Exitovky

Připravili jsme dětskou šifrovací hru pro rodiny s dětmi, která vás provede parkem. Hra je vhodná pro maminky s dětmi i s kočárkem. Zabaví děti na pár hodin a my věříme, že se nudit určitě nebudou. Ve hře je mnoho šifer, hádanek a otázek, které jsou připravované pro děti tak, aby si procvičily mozkové závity a zároveň byly na vycházce na čerstvém vzduchu. Mnoho zastávek, a ještě více šifer v jedné hře.

Na dětské hry se specializujeme, protože máme také děti a víme, že je problém dostat je ven a zabavit je například v parku. Hru jsme koncipovali jako sérii lehčích šifer a hádanek. Na každé zastávce se pak dětí ptáme na otázky ze známých dětských filmů a seriálů. Tím děti udržujeme v pozornosti a otázky zároveň prověří jejich paměť, jak moc dobře si dané filmy a seriály pamatují.

Na každé zastávce vás čeká jedna filmová nebo pohádková bytost, která si pomocí několika záludných otázek prověří, jak moc dobře znáte ji i celý její příběh. Nejdřív ale musíte zjistit, kde se další zastávka nachází – dozvíte se to vždy pomocí záhadné šifry, kterou musíte vyluštit!

V průběhu hry budete luštit 9 tematických šifer a dozvíte se mnoho nových informací o známých postavách z oblíbených dětských příběhů. Je jasné, že jsou otázky namíchané, aby byly zajímavé pro holčičky i pro kluky. Na některých zastávkách vám budou holčičky remcat, že je superhrdinové nebaví, na jiných zase kluci nebudou chtít řešit Ledové království. Ale otázky jsou vyvážené a střídají se, takže pozornost dětí udrží. Chtěli jsme, aby mohly hrát celé rodiny, kde mají holčičky i kluky, proto jsme otázky nerozdělovali. Děti si při hraní naopak pomáhají a naučí se hrát v kolektivu a navzájem si pomáhat.

Vycházkovou trasu jsme zkrátili a ubrali jsme také celkový herní čas (máme otestováno). Jednotlivé šifry jsme zlehčili na nejnižší možnou úroveň, zároveň jsme si ale jisti, že mnohdy prověří mozkové závity nejen dětí, ale i tatínků a maminek. Máte dost znalostí na vyluštění všech šifer a dokážete odpovědět na všechny otázky a dojít až do cíle? Tak pojďte na to milí rodiče, holky a kluci. Držíme vám palce.

Parametry hry

Město České Budějovice
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 120 minut
Žánr hry Dětská
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 120 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 10 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 1 let
Délka trasy 3 Km
Nápověda Mobilní aplikace
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Mobilní aplikace
Prostředí hry Město/Příroda

Napište svoji recenzi hry

Je nutné vyplnit jméno

Je nutné vyplnit validní email

Je nutné vyplnit počet hraných her

Je nutné vyplnit hodnocení hry

Je nutné ohodnotit všechna kritéria

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Recenze ostatních hráčů

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Více informací