Venkovní Hra se odehrává venku.

Dobrodružná Zažijte dobrodružství.

S rodiči +6 Účast mladších dětí i za doprovodu dospělé osoby je na zvážení rodičů a dohodě s provozovatelem únikové hry.

Děti +15 Účast mladších dětí bez doprovdodu dospělé osoby je na zvážení rodičů a dohodě s provozovatelem únikové hry.

Cyklistická Šumava - Lipno

Fotografie z únikové hry Cyklistická Šumava - Lipno od společnosti Exitovky

Vydejte se na kole na Šumavu kolem Lipna, a pak ještě dál a zahrajte si u toho naši vědomostní a šifrovací hru. Dozvíte se mnoho zajímavých informací o nádherné oblasti kolem Lipna a krásné šumavské přírody a užijete si spoustu zábavy s našimi hádankami a šiframi.

Jeďte cestou kolem Lipna za tajemstvími původní Šumavy v dobách, kdy místo Lipna ještě protékala krajinou řeka Vltava. Dozvíte se mnoho turistických zajímavostí, vyluštíte si několik šifer a budete odpovídat na mnoho vědomostních otázek. Také se projedete krásnou krajinou Šumavské přírody a vystoupáte si na kole jeden zajímavě vysoký kopec. Víte, čemu se na Šumavě říkalo "pateřík"? Co to znamená Gabreta? Tak tyto otázky najdete ve hře Jihočesko, kterou jsme sami vydali a podobné otázky najdete také v naší druhé jedinečné cyklistické únikovce kolem Lipna. Sedněte na kolo a vydejte se na druhou cyklistickou venkovní únikovku v Čechách!

Dozvíte se mnoho nového o krásném kraji jižních Čech; v průběhu hry budete luštit spoustu tematických šifer a plnit zadané úkoly. Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci a objednejte si hru. Abyste se dostali až do cíle, musíte mít otevřenou mysl a vyřešit spoustu šifer, hádanek a hlavolamů. Vítězí ten, kdo má nejlepší čas.

Pokud máte rádi pohyb, přírodu, jízdu na kole a rádi luštíte hádanky, hlavolamy a šifry, je to hra přesně pro vás! Máte dost znalostí na vyluštění všech šifer a dokážete odpovědět na všechny otázky? Tak pojďte na to.

Parametry hry

Město Frymburk
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 120 až 180 minut
Žánr hry Dobrodružná
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 120 až 180 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 6 let
Délka trasy 29 Km
Nápověda Mobilní aplikace
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Mobilní aplikace
Prostředí hry Příroda

Napište svoji recenzi hry

Je nutné vyplnit jméno

Je nutné vyplnit validní email

Je nutné vyplnit počet hraných her

Je nutné vyplnit hodnocení hry

Je nutné ohodnotit všechna kritéria

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Recenze ostatních hráčů

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!
Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Více informací