info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Webové stránky https://4exit.cz ukládají v souladu se zákony na Vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies.

Kdo provozuje únikové hry

Tento web pouze poskytuje přehled o tom, jaké únikové hry jsou provozované v České republice a provozovatel tohoto webu se nijak nepodílí na samotných hrách. U každé zde prezentované hry jsou uvedeny základní informace o hře a provozovali hry s tím, že pro více informací je možné následovat odkazy na stránky provozovatele hry.

Pro požadavek na přidání nové hry je možné vyplnit kontaktní formulář. Pokud je to možné, tak připojte kontakty na provozovatele hry nebo alespoň odkaz na internetové stránky hry, abychom věděli, s kým se máme spojit a jednat o přidání nové hry.

Stránky se snažíme průběžně aktualizovat a kontrolujeme je vůči prezentovaným informacím provozovatelů her, ale vzhledem k velkému množství informací se může občas stát, že narazíte na nějakou nepřesnost vztahující se ke hře. Proto prosím vždy jakmile si u nás vyberete hru a budete si vytvářet rezervaci u provozovatele hry, zkontrolujte si u něj pro Vás nejdůležitější informace, především cenu za hru, abyste předešli nemilému překvapení, až půjdete hrát.

Pokud narazíte na jakoukoliv nepřesnost, budeme rádi, pokud nás na ni upozorníte prostřednictvím kontaktního formuláře.