info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Praha ve filmu 2

Od společnosti Exitovky

V Praze se natáčela celá řada slavných českých i zahraničních filmů. Vydejte se po stopách filmařů a podívejte se na místa, která znáte jen z kina, nebo televize.  Mnoho zastávek, a ještě více šifer v jedné hře. Pokud jste filmový fanoušek, tak tuhle hru prostě musíte hrát. Filmová Praha – díl druhý vás provede po trase dlouhé 3,5 km a budete luštit zejména filmy ze zahraniční produkce.   Myslíte...

od 990 Kč
Město: Praha

Cena a počet hráčů

2-6 hráčů

990 Kč

Hrací časy

PO-NE 0:00 - 23:59

V Praze se natáčela celá řada slavných českých i zahraničních filmů. Vydejte se po stopách filmařů a podívejte se na místa, která znáte jen z kina, nebo televize.  Mnoho zastávek, a ještě více šifer v jedné hře. Pokud jste filmový fanoušek, tak tuhle hru prostě musíte hrát. Filmová Praha – díl druhý vás provede po trase dlouhé 3,5 km a budete luštit zejména filmy ze zahraniční produkce.  

Myslíte si, že znáte filmové hlášky? Víte, kde se natáčely slavné zahraniční, ale také české filmy s takovými herci jako Sean Connery, Edward Norton, John Malkovich, Rudolf Hrušínský či Iva Janžurová? Budete znát odpovědi na všechny filmové otázky?

Vydejte se na filmovou cestu, která vás provede centrem Prahy po místech, kde se natáčely slavné zahraniční i české filmy. Najděte skryté indicie a rozluštěte všechny hádanky a šifry. Dozvíte se mnoho nového hlavně o zahraničních filmech a hercích, a v průběhu hry budete luštit mnoho filmových otázek a šifer.

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci a objednejte si hru. Abyste se dostali až do cíle, musíte mít otevřenou mysl a vyřešit spoustu šifer, hádanek a hlavolamů. Vítězí ten, kdo má nejlepší čas.

Máte dost filmových znalostí na vyluštění všech šifer a dokážete odpovědět na všechny filmové otázky? Tak pojďte na to.

Město Praha
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 120 až 180 minut
Žánr hry Dobrodružná
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 120 až 180 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 18 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 15 let
Délka trasy 4 Km
Nápověda Mobilní aplikace
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Mobilní aplikace
Prostředí hry Město

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Praha 1

Kontakty

Rezervování hry exitovky.cz
Adresa Na Folimance 2155/15, Praha 2
Telefon +420 774 710 790

Další hry provozovatele