info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Husitský Tábor

Od společnosti Exitovky

Město: Tábor

Vydejte se po stopách husitů v historickém centru Tábora a pomozte chudému Jankovi najít jeho ztraceného kamaráda. Husitský Tábor, jen pár dní po důležité bitvě, ve které zvítězil bratr Jan Žižka a nyní se vrací do Tábora.  Napínavý příběh s atmosférou husitské doby vás provede centrem Tábora. Hodně zastávek, a ještě více šifer v jedné hře. Vydejte se na cestu husitských bojovníků a zažijte alespo...

od 990 Kč

Cena a počet hráčů

2-6 hráčů

990 Kč

Hrací časy

PO-NE 0:00 - 23:59

Vydejte se po stopách husitů v historickém centru Tábora a pomozte chudému Jankovi najít jeho ztraceného kamaráda. Husitský Tábor, jen pár dní po důležité bitvě, ve které zvítězil bratr Jan Žižka a nyní se vrací do Tábora.  Napínavý příběh s atmosférou husitské doby vás provede centrem Tábora. Hodně zastávek, a ještě více šifer v jedné hře.

Vydejte se na cestu husitských bojovníků a zažijte alespoň na chvíli atmosféru křivolakých uliček města Tábora, kde v každém koutu dýchá a pulzuje historie města. Podívejte se na místa, kde husité skutečně žili. Najděte skryté indicie a rozluštěte výsledné tajemství.

Dozvíte se mnoho nového o husitech, v průběhu hry budete luštit mnoho tematických šifer a úkolů. Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci a objednejte si hru. Abyste se dostali až do cíle, musíte mít otevřenou mysl a vyřešit spoustu šifer, hádanek a hlavolamů. Vítězí ten, kdo má nejlepší čas.

Město Tábor
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 120 minut
Žánr hry Historická
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 120 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 12 let
Délka trasy 3 Km
Nápověda Mobilní aplikace
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Mobilní aplikace
Prostředí hry Město

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Další hry provozovatele