info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (4.5)
Hodnocení hráčů (5 / 1 recenzí)

Hřbitov

Od společnosti The Padlock

Město: Praha

V jednom ze žižkovských zákoutí se nachází téměř zapomenutý hřbitov jedné rodiny. Rodiny pana Böhma. Pan Böhme se nenarodil jako zámožný člověk, ale všechno jmění získal až během svého života. Nikdo však netušil jak a kde k němu přišel. Jako mladý odjel na studia a vrátil se jako zcela jiný člověk. Měl moc, bohatství a neobyčejné charisma. Za svůj život měl mnoho žen, ale i přes svůj šarm u něj žá...

od 1 499 Kč

Cena a počet hráčů

1 hráč

1499 Kč

2 hráči

1599 Kč

3 hráči

1699 Kč

4 hráči

1799 Kč

Hrací časy

PO-NE 10:30 - 21:21

V jednom ze žižkovských zákoutí se nachází téměř zapomenutý hřbitov jedné rodiny. Rodiny pana Böhma. Pan Böhme se nenarodil jako zámožný člověk, ale všechno jmění získal až během svého života. Nikdo však netušil jak a kde k němu přišel. Jako mladý odjel na studia a vrátil se jako zcela jiný člověk. Měl moc, bohatství a neobyčejné charisma. Za svůj život měl mnoho žen, ale i přes svůj šarm u něj žádná nevydržela. Nakonec umřel zcela sám a bez dětí a právě žižkovský hřbitůvek je místem posledního odpočinku jeho a jeho rodiny. Nikdo netuší, co se stalo s jeho penězi, nikdo netuší, zda má nějaké příbuzné a popravdě na něj asi i většina lidí dávno zapomněla.

Můj děda si ze mne vždy utahoval a po večerech mi vyprávěl historky o panu Böhmovi a jeho životě. Některé byly veselé, po některých se jeden bál dokonce i usnout. Bohatství pana Böhma nebylo jen tak ledajaké, podle některých musel prý dokonce obelstít samu smrt, ale kdoví, jak to tenkrát bylo. Jisté ale je, že neodešel zcela bez zapomnění. Mnoho indicií naznačuje, že jeho bohatství je ukryto a cesta k jeho získání začíná právě na hřbitově rodiny Böhmových.

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Mechanismy hry Bez zámků
Hrací doba 66 minut
Žánr hry Hororová
Obtížnost (4 / 5)
Hlavolamy (4.5 / 5)
Místnost (4.5 / 5)
Délka 66 minut
Vhodná pro začátečníky Ano
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 12 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 12 let

Počet recenzí 1

 • avatar
  Dolník
  18.10.2021
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Zase jsme začali hrát po delší době. Dlouho jsme vybírali, kam půjdeme s partou a nakonec jsme šli na jistotu a vybrali hřbitov. Byli jsme už na Misi, kteeou jen tak něco nepřekoná a skoro se to povedlo. Hřbitov je kratší a menší a jednoduší než zmíněná Mise, ale taky potěšil. Pokud sem půjde někdo poprvé, tak bude naprosto odvařený. Takhle se mají ědlat únikovky.

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele