Sraz provozovatelů únikovek 2021 léto

Provozovatelé únikových her v Praze

Tak máme za sebou letní 4EXIT sraz provozovatelů únikových her v Praze, který samozřejmě začal slavnostním přípitkem a pak se už jen pilo a povídalo. Chcete znát nějaké bulvární drby z prostředí únikových her? Tak čtěte dál.

Na příklad Puzzle Room nás všechny hodně zaskočil informací, že se chystá odprodat celou svoji společnost. Ale pozor jejich hry jsou dobře postavené a v hodnocení hráčů si stále dobře vedou. Takže jestli uvažujete o provozování únikovek, ale nemáte čas svoji hru postavit, tak toto je trefa do černého pro vás.

Coderoom se pochlubil dobrým skutkem, že převzal pod svá křídla skalním hráčům dobře známou hru Xaverius, čímž ji zachránil pro další generace hráčů.

Tvůrci z DeCrypt potvrdili, že po těžkém Covidovém období opět začali pracovat na pokračování příběhu Papermana. My se ho snad nikdy nedočkáme...

Breakout Prague nás pozval k sobě, ať je navštívíme a při té příležitosti pro vás dohodneme slevu, takže už brzy pro vás za míň kaček.

LostExit nám vyčinil, že jsme ještě nebyli na jeho nové hře Kino úsvit.

Escape the room díky bohu prohlásil, že na Escape baru nic neměnil a nic měnit nebude. To schvalujeme, když to dobře funguje, tak to raději nechat být

EscapeX nic neříkal a tvářil se tajemně, takže možná bude nová hra ?

Escape Master bohužel moc dlouho nepobyli, pospíchali do Brandýsa za kastelánem řešit jejich hru na zámku.

The Padlock kromě toho, že se může pochlubit novou hrou Trezor - Tajemství Jacka Daniela, tak pro vás přislíbil slevu 200Kč na jejich hry, takže už brzy tady přistane recenze a nová sleva.

The Black Lock je jedním z nejnovějších provozovatelů únikovek v Praze a do party únikářů dobře zapadl. Mimochodem jeho počin Byt č. 13 doporučujeme příznivcům tajemných a trochu strašidelných her.

Tak snad na nic zajímavého jsme nezapomněli, tak únikovkám zdar a brzy opět na viděnou!

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Více informací