info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (5 / 2 recenzí)

Trezor - Tajemství Jacka Daniela

Od společnosti The Padlock

Celý svůj život jsem věnoval hledání ztraceného trezoru. Trezoru, který kdysi dávno patřil Jacku Danielovi. Úspěšnému podnikateli, milovníkovi žen a respektovanému gentlemanovi. Kdo by čekal, že hledat obyčejný trezor může být pro někoho tak důležité. Ale co když skrývá ta opravdová tajemství? Co když je pro nás opravdu důležité, abychom znovu nahlédli dovnitř? Co když ukrývá něco, co je potřeba z...

od 2 099 Kč
Město: Praha

Cena a počet hráčů

2 hráči

2099 Kč

3 hráči

2199 Kč

4 hráči

2299 Kč

5 hráčů

2399 Kč

Hrací časy

PO-NE 10:30 - 21:47

Celý svůj život jsem věnoval hledání ztraceného trezoru. Trezoru, který kdysi dávno patřil Jacku Danielovi. Úspěšnému podnikateli, milovníkovi žen a respektovanému gentlemanovi.

Kdo by čekal, že hledat obyčejný trezor může být pro někoho tak důležité. Ale co když skrývá ta opravdová tajemství? Co když je pro nás opravdu důležité, abychom znovu nahlédli dovnitř? Co když ukrývá něco, co je potřeba znovu oprášit a ukázat světu?

Poprvé jsem se vydal na cesty chvíli po studiích a moje putování neskončilo doteď. Prošel jsem křížem krážem dva kontinenty, spával v luxusních hotelích i v chatrčích na okraji lesa. Za tu dobu jsem potkal spoustu lidí, vyslechl nepřeberné množství příběhů, pravd i lží.

Málokdo by řekl, že věc, kterou každý den používáte ke své práci, se Vám může stát osudnou. Ale co když ta samá věc poté zmizí beze stop? Možná ji to obestře mlhavým tajemstvím, možná to dá vzniknout novým příběhům. Pro mne a pro mnoho dalších se hledání stalo posedlostí. Doteď nevím, zda za jeho zmizením stojí milenka, nebo některý příbuzný. Doteď stále netuším, zda sejf ukrývá něco víc, než jen peníze. Co ale vím, že Jack Daniel zemřel kvůli němu a že je důležité ho najít dříve, než padne do nesprávných rukou.

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 77 minut
Žánr hry Detektivní
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 77 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 18 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 18 let

Počet recenzí 2

 • avatar
  Martin
  10.07.2022
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  WAU WAU WAU... Hra co vyhrává první místo oproti ostatním top hrám v Praze jako Nautilus, Dům důchuů... Od příběhu, po samotnou hru, která je jako každá Padlock hra velmi náročná, ale oprvadu velmi logické (po procházení místnosti po hře s gamemasterkou opravdu vše logické a přímo na očích :)) až po finále, které je opravdu, nenapadá mě lepší slovo než silné. Co musím opravit tak je zdejší infomrace o zámcích, ve hře která je plná ukolů naleznete pouze 4 což je do počtu hádanek opravdu minimum. Takže nedejte na administrátory tohoto webu, hra je opravdu až na malé procento opravdu bez zámků. Doporučuji všemi dvaceti.

 • avatar
  Dana Fridrichová
  18.04.2022
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Úžasné kulisy, poutavý příběh, hra nás tak vtáhla do děje, že mě strašně mrzelo, že už byl konec. Za mě jedna z nejlepších unikovek. Hru jsme si opravdu užili...I obsluha mooc fajn!!!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Kontakty

Rezervování hry thepadlock.cz
Adresa Kubelíkova 21, Praha 3
Telefon +420 602 211 530

Další hry provozovatele