Vnitřní Hra se odehrává ve vnitřních prostorách.

Detektivní Vžijete se do role detektivů.

Lineární Při hře lze vždy v jeden okamžik řešit pouze jednu hádanku. Hádanky na sebe navazují, což je jednodušší varianta hry.

Zámečková Ve hře jsou většinou zastoupené mechanické zámky otevírané pomocí klíčů a luštěných kódů.

S rodiči +18 Účast mladších dětí i za doprovodu dospělé osoby je na zvážení rodičů a dohodě s provozovatelem únikové hry.

Děti +18 Účast mladších dětí bez doprovdodu dospělé osoby je na zvážení rodičů a dohodě s provozovatelem únikové hry.

Trezor - Tajemství Jacka Daniela

Fotografie z únikové hry Trezor - Tajemství Jacka Daniela od společnosti The Padlock

Celý svůj život jsem věnoval hledání ztraceného trezoru. Trezoru, který kdysi dávno patřil Jacku Danielovi. Úspěšnému podnikateli, milovníkovi žen a respektovanému gentlemanovi.

Kdo by čekal, že hledat obyčejný trezor může být pro někoho tak důležité. Ale co když skrývá ta opravdová tajemství? Co když je pro nás opravdu důležité, abychom znovu nahlédli dovnitř? Co když ukrývá něco, co je potřeba znovu oprášit a ukázat světu?

Poprvé jsem se vydal na cesty chvíli po studiích a moje putování neskončilo doteď. Prošel jsem křížem krážem dva kontinenty, spával v luxusních hotelích i v chatrčích na okraji lesa. Za tu dobu jsem potkal spoustu lidí, vyslechl nepřeberné množství příběhů, pravd i lží.

Málokdo by řekl, že věc, kterou každý den používáte ke své práci, se Vám může stát osudnou. Ale co když ta samá věc poté zmizí beze stop? Možná ji to obestře mlhavým tajemstvím, možná to dá vzniknout novým příběhům. Pro mne a pro mnoho dalších se hledání stalo posedlostí. Doteď nevím, zda za jeho zmizením stojí milenka, nebo některý příbuzný. Doteď stále netuším, zda sejf ukrývá něco víc, než jen peníze. Co ale vím, že Jack Daniel zemřel kvůli němu a že je důležité ho najít dříve, než padne do nesprávných rukou.

Parametry hry

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 77 minut
Žánr hry Detektivní
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 77 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 18 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 18 let

Napište svoji recenzi hry

Je nutné vyplnit jméno

Je nutné vyplnit validní email

Je nutné vyplnit počet hraných her

Je nutné vyplnit hodnocení hry

Je nutné ohodnotit všechna kritéria

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Recenze ostatních hráčů

 • 10.07.2022
  Martin

  WAU WAU WAU...

  Hra co vyhrává první místo oproti ostatním top hrám v Praze jako Nautilus, Dům důchuů...

  Od příběhu, po samotnou hru, která je jako každá Padlock hra velmi náročná, ale oprvadu velmi logické (po procházení místnosti po hře s gamemasterkou opravdu vše logické a přímo na očích :)) až po finále, které je opravdu, nenapadá mě lepší slovo než silné.

  Co musím opravit tak je zdejší infomrace o zámcích, ve hře která je plná ukolů naleznete pouze 4 což je do počtu hádanek opravdu minimum. Takže nedejte na administrátory tohoto webu, hra je opravdu až na malé procento opravdu bez zámků.

  Doporučuji všemi dvaceti.

 • 18.04.2022
  Dana Fridrichová

  Úžasné kulisy, poutavý příběh, hra nás tak vtáhla do děje, že mě strašně mrzelo, že už byl konec. Za mě jedna z nejlepších unikovek. Hru jsme si opravdu užili...I obsluha mooc fajn!!!

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Více informací