Nejlepší trailery únikových her ke zkouknutí

Aby si člověk odnesl z únikové hry výborný zážitek a chtěl si vůbec ještě někdy zahrát nějakou jinou hru, tak je nutné, aby ho hra dobře pobavila. Jedna z věcí, kterou dobrá únikovka musí umět, je hráče vtáhnout do svého světa, do svého příběhu.

Když vybíráte, jakou únikovku si zahrajete, tak to první, co na vás může zapůsobit, je její trailer. Video nám začne vyprávět a navíc, když se lépe zadíváte, tak vám může pomoci při rozhodování. Je to stejné jako u filmů. Vždyť kdo by šel do kina na film, když se mu jeho trailer nelíbí?

A k trailerům ještě jedna rada. Poměrně často dobře odhalují prostředí hry. Fotky mohou být zavádějící, protože často zachycují jen detaily únikovky, ale ve videu se mohou objevit větší celky. Her je spousta, tak přeci vybírejme kvalitně!

Dnes jsme pro vás na začátek vybrali pět trailerů únikových her, které kromě toho, že stojí za to je shlédnout, tak je dobré si tyto hry i rovnou zahrát. Kromě Nezvěstné, máme odehráno vše, ale od jejich tvůrců Ztraceni v domě máme odehranou jejich první hru a pevně věříme, že i tato bude výborná.

Přehled trailerů

Dnes jsme pro vás na začátek vybrali pět trailerů únikových her, které kromě toho, že stojí za to je shlédnout, tak je dobré si tyto hry i rovnou zahrát. Kromě Nezvěstné , máme odehráno vše, ale od jejich tvůrců Ztraceni v domě máme odehranou jejich první hru a pevně věříme, že i tato je výborná, už ten trailer naznačuje, že si dali hodně práce...

Nezvěstná

 

Escape the room Escape bar

 

Lost exit Zvláštní škola - případ zmizelých

 

Locked in Prague Insomnia

 

Elixir Mystery Mystérie elixíru mládí

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Více informací