info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (4.5)
Hodnocení hráčů (5 / 1 recenzí)

Mystérie elixíru mládí

Od společnosti Elixir Mystery

Město: Praha

Ocitnete se uvězněni v 16. století v žaláři a vaše poprava má každou chvíli začít. Utéct se vám podaří, jen když budete bystří a odvážní. Pokud najdete skrytou podzemní cestu do Rudolfovy komnaty, budete mít za úkol dokončit tajný elixír mládí a přinést ho zpět do současnosti. K úspěchu však musíte vyřešit tajuplné úkoly a šifry, které se jeví jako kouzla a magie. Všechno je zde možné... Zažijete...

od 1 400 Kč

Cena a počet hráčů

1-2 hráči

1400 Kč

3-5 hráčů

1900 Kč

Hrací časy

PO-NE 10:30 - 21:50

Ocitnete se uvězněni v 16. století v žaláři a vaše poprava má každou chvíli začít. Utéct se vám podaří, jen když budete bystří a odvážní. Pokud najdete skrytou podzemní cestu do Rudolfovy komnaty, budete mít za úkol dokončit tajný elixír mládí a přinést ho zpět do současnosti. K úspěchu však musíte vyřešit tajuplné úkoly a šifry, které se jeví jako kouzla a magie. Všechno je zde možné...

Zažijete napínavých 70 minut v historickém podzemí u Karlova mostu. Celý koncept je založený na pravdivém pražském příběhu a byl vytvořen profesionály od filmu a speciálních efektů. Kladli jsme maximální důraz na reálnou atmosféru a nápaditost úkolů. Dokážete uniknout a najít elixír?

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 70 minut
Žánr hry Historická
Obtížnost (5 / 5)
Hlavolamy (4.5 / 5)
Místnost (4.5 / 5)
Délka 70 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 13 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 7 let

Počet recenzí 1

 • avatar
  milan
  12.10.2021
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Děti se ve škole učí o staré Praze, tak jsme si udělali výlet do Prahy a při té příležitosti jsme je vzali zpátky do minulosti v této hře. Děti byly nadšené. Prostory jak ze středověku, až jsem sám byl překvapený, jak hra byla dobrá.

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele