info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Ztracené Korunovační klenoty: Tajemství Svobodných Zednářů

Od společnosti CodeRoom

Město: Praha

Veřejnost je v šoku, když se zjistí, že korunovační klenoty uložené v Korunní komoře chrámu sv. Víta v Praze jsou padělky. Jste tým špičkových detektivů a historiků, pověřených odhalením skutečného umístění klenotů. Po detailním pátrání a zkoumání archivních materiálů objevíte indicii, která vás zavede do starého, opuštěného kostela na venkově. Tento kostel je známý nejen svou historií, ale také s...

od 1 100 Kč

Cena a počet hráčů

2 hráči

1100 Kč

3-5 hráčů

1600 Kč

Hrací časy

PO-PÁ 11:20 - 18:20
SO-NE 10:20 - 19:15

Veřejnost je v šoku, když se zjistí, že korunovační klenoty uložené v Korunní komoře chrámu sv. Víta v Praze jsou padělky. Jste tým špičkových detektivů a historiků, pověřených odhalením skutečného umístění klenotů.

Po detailním pátrání a zkoumání archivních materiálů objevíte indicii, která vás zavede do starého, opuštěného kostela na venkově. Tento kostel je známý nejen svou historií, ale také spojením se Svobodnými Zednáři, tajným spolkem, který si po staletí chrání několik z nejdůležitějších tajemství národa.

Dle legendy zednáři zakódováli v kostele nápovědy, jak najít pravé korunovační klenoty. Ví se, že pouze ti, kteří dokáží rozluštit tajný zednářský kód a rozeznat světlo od stínu, pravdu od lži, najdou cestu k pravým klenotům. Jeden ze zedářů ukryl indicie do obrazu Sv. Xaveria.

Nyní máte 75 minut na to, abyste prozkoumali tento mystický kostel, rozluštili zednářské šifry a odhalili pravé korunovační klenoty. Podaří se vám rozřešit tuto záhadu a vrátit národní poklad zpět do rukou České republiky?

 

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 75 minut
Žánr hry Detektivní
Dobrodružná
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 75 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 18 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 15 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele