info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Serenity: Nouzový signál z vesmíru

Od společnosti CodeRoom

Město: Praha

Vesmírná loď Serenity klouzala tichým vesmírem, když náhle zachytila nouzový signál. Signál pocházel od lodi na mezihvězdné misi s cílem kolonizovat vzdálenou planetu. Při jejich cestě došlo k vážnému poškození a nyní naléhavě potřebovali nové zásoby paliva. Kapitán Serenity, zkušený a odvážný, se bez váhání rozhodl podat pomocnou ruku. Posádka se hned dala do práce, naložili potřebné zásoby paliv...

od 1 450 Kč

Cena a počet hráčů

2 hráči

PO-ČT 1450 Kč
PÁ-NE 1550 Kč

3-5 hráčů

PO-ČT 1850 Kč
PÁ-NE 1990 Kč

Hrací časy

PÁ-SO 10:10 - 22:20
NE-ČT 10:10 - 20:30
Vesmírná loď Serenity klouzala tichým vesmírem, když náhle zachytila nouzový signál. Signál pocházel od lodi na mezihvězdné misi s cílem kolonizovat vzdálenou planetu. Při jejich cestě došlo k vážnému poškození a nyní naléhavě potřebovali nové zásoby paliva.

Kapitán Serenity, zkušený a odvážný, se bez váhání rozhodl podat pomocnou ruku. Posádka se hned dala do práce, naložili potřebné zásoby paliva a zamířili ke kolonizační lodi.

Cestou však Serenity čelila nečekanému nebezpečí. Vesmírní piráti náhle zaútočili s cílem přepadnout a oloupit loď. Nastala divoká bitva v hlubokém vesmíru. Díky statečnosti posádky Serenity se podařilo nepřátele odrazit, ale loď utrpěla značné škody a zůstala bez pohybu.
 
Situace vypadala zoufale, ale posádka Serenity se nevzdávala. Inženýři a technici pracovali neúnavně na opravách. Motor byl postupně obnoven, poškozené součásti nahrazeny, a loď se pomalu ale jistě dala znovu do pohybu.
 
Naplněni odhodláním doručit zásoby paliva, Serenity pokračovala ve své misi. Při příletu k kolonizační lodi byla jejich pomoc přijata s velkou vděčností. Posádka Serenity nejen že předala palivo, ale také pomohla s nejnutnějšími opravami. Po dokončení úkolu obě lodi pokračovaly ve svých cestách - jedna k novým světům a druhá zpět do neznámého vesmíru, připravena čelit dalším dobrodružstvím.
 
Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 70 minut
Žánr hry Sci-fi
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 70 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 10 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele