info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Questrun: Honba za pokladem

Od společnosti CodeRoom

Město: Praha

Představte si Prahu nejen jako historické město plné gotických věží a barokních paláců, ale také jako tajemnou říši, kde se mezi starobylými uličkami skrývají kouzelné bytosti a zapomenuté poklady. "Honba za pokladem Pražským" je dobrodružná hra nejen pro děti, která je zavede do světa, kde skřítkové, víly a další magické bytosti žijí právě pod povrchem této kouzelné metropole. Questrun představuj...

od 1 000 Kč

Cena a počet hráčů

2 hráči

1000 Kč

3-4 hráči

1200 Kč

5-6 hráčů

1350 Kč

Hrací časy

SO 10:25 - 19:35
NE 10:25 - 16:15

Představte si Prahu nejen jako historické město plné gotických věží a barokních paláců, ale také jako tajemnou říši, kde se mezi starobylými uličkami skrývají kouzelné bytosti a zapomenuté poklady. "Honba za pokladem Pražským" je dobrodružná hra nejen pro děti, která je zavede do světa, kde skřítkové, víly a další magické bytosti žijí právě pod povrchem této kouzelné metropole.

Questrun představuje nový koncept venkovních únikových her, který je ideální pro dvojice, rodiny nebo skupiny přátel. Ponořte se do světa Questrun AR, kde se reálný svět obohatí o herní prvky viditelné přes váš mobilní telefon, jako by byly skutečně přítomné. Ať už jde o vyšetřování oběti trestného činu v roli detektivů místního oddělení, hledání skrytého pokladu zednářů, na který jste právě narazili, nebo o kouzelného trpaslíka střežícího poklad v srdci parku, Questrun propojí váš herní svět s realitou a odhalí vám aspekty, které by jinak zůstaly skryté. Čekají na vás reálné hádanky a puzzle, které jsou doplněny o virtuální úkoly, nápovědy a postavy, jež obohatí váš příběh a herní zážitek. Zavzpomínejte na táborové bojovky plné dobrodružství s technologiemi 21. století.

 

Město Praha
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Bez zámků
Hrací doba 150 minut
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 150 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 10 let
Nápověda Telefon
Přístupnost -
Průchod hrou pomocí Rekvizity
Prostředí hry Město

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Další hry provozovatele