info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Questrun: Tajmeství pražských uliček, hon na Golema

Od společnosti CodeRoom

Město: Praha

Praha je městem s magickou atmosférou. Díky ní se za posledních deset století objevilo obrovské množství mýtů a pověstí. Ale kdo ví, třeba se některé báchorky zaládají na pravdě. Možná opravdu golem existoval...? Ponořte se do atmsoféry málo probádaných zákoutí Prahy a odhalte jedno temné tajemství. Questrun představuje nový koncept venkovních únikových her, který je ideální pro dvojice, rodiny ne...

od 1 000 Kč

Cena a počet hráčů

2 hráči

1000 Kč

3-4 hráči

1200 Kč

5-6 hráčů

1350 Kč

Hrací časy

SO 10:05 - 19:15
NE 10:05 - 15:55

Praha je městem s magickou atmosférou. Díky ní se za posledních deset století objevilo obrovské množství mýtů a pověstí. Ale kdo ví, třeba se některé báchorky zaládají na pravdě. Možná opravdu golem existoval...? Ponořte se do atmsoféry málo probádaných zákoutí Prahy a odhalte jedno temné tajemství.

Questrun představuje nový koncept venkovních únikových her, který je ideální pro dvojice, rodiny nebo skupiny přátel. Ponořte se do světa Questrun AR, kde se reálný svět obohatí o herní prvky viditelné přes váš mobilní telefon, jako by byly skutečně přítomné. Ať už jde o vyšetřování oběti trestného činu v roli detektivů místního oddělení, hledání skrytého pokladu zednářů, na který jste právě narazili, nebo o kouzelného trpaslíka střežícího poklad v srdci parku, Questrun propojí váš herní svět s realitou a odhalí vám aspekty, které by jinak zůstaly skryté. Čekají na vás reálné hádanky a puzzle, které jsou doplněny o virtuální úkoly, nápovědy a postavy, jež obohatí váš příběh a herní zážitek. Zavzpomínejte na táborové bojovky plné dobrodružství s technologiemi 21. století.

Hry jsou otevřeny pouze o víkendu. Pro hru ve všení den nás kontaktujte.

Město Praha
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Bez zámků
Hrací doba 150 minut
Žánr hry Historická
Dobrodružná
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 150 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 10 let
Nápověda Telefon
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Rekvizity
Prostředí hry Město

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Další hry provozovatele