info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Výkupný

Od společnosti Mazement

Probouzíte se v obyčejném pokoji, ale něco je zcela jinak. Vaše oči vnímají svět naprosto obráceně, všechno je převrácené. Zmateně si uvědomujete, že něco není v pořádku. A pak to přijde – zdrcující zpráva, že do vašeho těla byl vpuštěn jed, který vám výrazně mění smysl zraku. Každý objekt, každý pohled na svět je nyní obrácený, a to je jen začátek vaší noční můry. Doposud jste nebyli zrovna mil...

od 1 599 Kč
Město: Praha

Cena a počet hráčů

2 hráči

PO-NE 1599 Kč

3-5 hráčů

PO-NE 1999 Kč

Hrací časy

PO-PÁ 16:00 - 20:00
SO-NE 10:00 - 21:30

Probouzíte se v obyčejném pokoji, ale něco je zcela jinak. Vaše oči vnímají svět naprosto obráceně, všechno je převrácené. Zmateně si uvědomujete, že něco není v pořádku. A pak to přijde – zdrcující zpráva, že do vašeho těla byl vpuštěn jed, který vám výrazně mění smysl zraku. Každý objekt, každý pohled na svět je nyní obrácený, a to je jen začátek vaší noční můry.

Doposud jste nebyli zrovna milionáři, ale teď se dozvídáte, že jedinou cestou k uzdravení je zaplatit výkupné ve výši 1 000 000 dolarů za přístup k protijedu. Omezujícím faktorem je čas. Máte pouhých 60 minut, než nastane okamžik, kdy váš srdce přestane bít.

Ještě víc vás to děsí, protože nemáte takovou sumu peněz. Jak můžete za tak krátký čas sehnat tolik peněz? Prohlížíte si svůj zvrácený pokoj, plný stísněných emocí a zoufalství. Čas tiká neúprosně a vy víte, že máte jedinou šanci na přežití.

Začínáte hledat cestu, jak získat tuto ohromnou sumu peněz. Nezáleží na tom, jak obtížné to bude nebo jaké budou následky. Budete muset vyřešit hádanky, provádět riskantní kroky a vyjednávat s nebezpečnými lidmi. Každý okamžik je napínavým zápasem o váš život.

Otázkou však zůstává – máte vůbec někde k dispozici 1 000 000 dolarů? V každém případě vás čeká nebezpečný a adrenalinový závod s časem, kde vaše schopnosti, odvaha a štěstí budou rozhodujícími faktory mezi životem a smrtí. Vaše cesta k přežití je plná zvratů a nečekaných situací, a vy jste ochotni udělat cokoli, abyste vrátili svět zpět do normálu a unikli ze své pouty.

 
Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Dobrodružná
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 15 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Kontakty

Rezervování hry mazement.cz
Adresa Sokolovská 119, Praha 8
Telefon +420 228 883 066

Další hry provozovatele