info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Inferno

Od společnosti Mazement

Město: Praha

Před vámi leží jeden z největších záhad, které kdy člověk postavil. V doby, kdy se vědecká obec rozkládá na hranici poznání, vnikl jeden z nejuznávanějších a nejznámějších vědců současnosti do nejtemnějších míst lidské mysli. Jeho jméno zaznívalo jako ozvěna strachu a fascinace, a jeho dílo se stalo legendou. Byl to právě on, který vytvořil látku – látku, která nesla v sobě hrozbu ničení, zkázy a...

od 1 599 Kč

Cena a počet hráčů

2 hráči

PO-NE 1599 Kč

3-6 hráčů

PO-NE 1999 Kč

Hrací časy

PO-PÁ 16:00 - 20:00
SO-NE 10:00 - 20:00

Před vámi leží jeden z největších záhad, které kdy člověk postavil. V doby, kdy se vědecká obec rozkládá na hranici poznání, vnikl jeden z nejuznávanějších a nejznámějších vědců současnosti do nejtemnějších míst lidské mysli. Jeho jméno zaznívalo jako ozvěna strachu a fascinace, a jeho dílo se stalo legendou. Byl to právě on, který vytvořil látku – látku, která nesla v sobě hrozbu ničení, zkázy a hrůzy.

Jeho kancelář byla místem, kde se narodilo toto temné dílo. Z jeho místnosti se začala šířit nebezpečná látka, která ničila všechno na své cestě. Tlumené zvuky varování zaznívaly, ale bylo už pozdě. Látka se začala šířit jako nezadržitelná síla, a lidstvo stálo před zdánlivě nepřekonatelným úkolem – zastavit ničivou zkázu, jež byla spuštěna.

Tehdy, v době největší nouze, se zjevila výzva. Výzva, která vás volala, abyste se postavili proti temné hrozbě. Vědec zmizel a jeho záměry zůstaly nejasné. Nikdo nevěděl, kudy se ubírá, a kontakty s ním byly přerušeny. Byli jste vyvoláni, abyste našli odpovědi, abyste objasnili tajemství a zastavili zkázu.

Víte, že nemáte moc času. Hodiny pomalu odpočítávají váš čas. Máte hodinu na to, abyste se dostali do hlubin vědcovy kanceláře, do srdce jeho tajemství. A abyste toho nebyli málo, máte možnost se spojit s pěti dalšími odvážnými dušemi, které se rozhodly přijmout výzvu spolu s vámi.

Je to váš příběh, váš osud, který se skládá do těchto chvilek napětí, záhad a možností. Je na vás, abyste se postavili nezvratné události, aby lidstvo nebylo pohlceno temnotou zkázy. Čas utíká a hrozba se šíří. Víte, co je na vašich ramenou. Povinnost, výzva a naděje – vše spojené do jediného kroku, který povede k záchraně světa.

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Dobrodružná
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 13 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 13 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele