info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Tajná láska

Od společnosti Hugo Koumes

Jakub ji miloval. Ale… co se vlastně stalo? Zoufalý Jakub ví jen to, že zmizela. Zůstaly jen nepatrné stopy jeho lásky mizící kdesi v Pardubicích. Pomoz rozplést nitky staré záhady. Před tebou je tajuplný příběh a jedno velké tajemství, které čeká na odhalení. Dokážeš to? Nebo tě zastaví první úkoly a vyděsí podivné stopy? Kde končí historická fakta a kde už začíná fikce? Skvělá otázka, ideální pr...

od 1 090 Kč
Město: Pardubice

Cena a počet hráčů

2-6 hráčů

1090 Kč

Hrací časy

PO-NE 9:00 - 16:00

Jakub ji miloval. Ale… co se vlastně stalo? Zoufalý Jakub ví jen to, že zmizela. Zůstaly jen nepatrné stopy jeho lásky mizící kdesi v Pardubicích. Pomoz rozplést nitky staré záhady.

Před tebou je tajuplný příběh a jedno velké tajemství, které čeká na odhalení. Dokážeš to? Nebo tě zastaví první úkoly a vyděsí podivné stopy? Kde končí historická fakta a kde už začíná fikce? Skvělá otázka, ideální pro příběh inspirovaný českou historií plnou nejasností.

Čekají tě krásná místa v Pardubicích, historické i turistické zajímavosti a vydatná dávka vzrušující zábavy ideální i pro rodiny s většími dětmi.

O venkovní únikovou hru. Vezme tě poutavým příběhem, pobaví tě, zamotá ti hlavu. Dá ti do cesty překážky a úkoly, které otestují tvou bystrost a pozornost. Ti nejlepší odhalí celý záhadný příběh a třeba se i umístí v tabulce nejlepších hráčů. To ale musíš vše zvládnout bez nápověd!

Ke hraní potřebuješ jen mobilní telefon a aplikaci, která bude tvým průvodcem. A rádcem, když budeš v úzkých. Ty to ale určitě zvládneš i bez rad… tak do toho!

Město Pardubice
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 120 minut
Žánr hry Detektivní
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 120 minut
Vhodná pro začátečníky Ano
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 6 let
Délka trasy 3 Km
Nápověda Mobilní aplikace
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Mobilní aplikace
Prostředí hry Město

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Třída Míru 60, Pardubice

Kontakty

Rezervování hry hugokoumes.cz
Adresa 17. Listopadu 342, Pardubice
Telefon +420 735 095 577

Další hry provozovatele