info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Fugitives Games

Jsme nově vznikající portfolio zábavy pro Vás!

Má idea založení Únikových her vznikla na základě, že sám za sebe se rád bavím, rád poznávám nové věci, rád kooperuji s ostatními lidmi a celý nápad únikových her, jakožto vytváření nových světů, i když pouze v pár místnostech mně imponuje.

Kromě toho stejně tak jak se rád bavím, rád bavím i ostatní. V několika posledních letech jsem se občasně věnoval tzv. Pub quizům či Riskuj" spíše pro známé než pro širokou veřejnost. Navzdory tomu jsem postupem času nasbíral dostatek zkušeností a interaktivita testů, které jsem vytvářel, především zaměřené na filmovou tvorbu mě utvrdila v tom, že dokáži vytvořit zábavné médium, které osloví publikum, které má chuť se bavit a soutěžit zároveň.

Vybudovaní Únikové hry je pro mne dalším levelem v oboru přípravy zážitků a zábavy pro Vás, kteří chtějí aspoň na chvilku opustit realitu všedního dne a pobavit se s přáteli, rodinou a známými. V dnešní době existuje velmi mnoho Únikových her, nejvíce v Praze samozřejmě, které mají velmi různé úrovně zábavy a propracovanosti. Některé jsou naprosto skvostné a jiné naprostý opak. Upřímně bych nedokázal otevřít Únikovou hru, o které nejsem přesvědčen, že není dostatečně "vymazlená" a připravená dopřát skvělý zážitek účastníkům, kteří za ni zaplatí. Doufám, že se mi podařilo vymyslet koncept, který návštěvníky osloví, bude se jim líbit a další budou následovat.

Hezkou hru přeji

Roommaster

SABREMAUL

Webové stránky provozovatele

fugitivesgames.cz

Kde se uniká

Moravská 1502/19, Praha 2,

Planet Escape

Fugitives Games
Doporučení hráčů

Doporučení 4Exit
Obtížnost
?/5
Hlavolamy
?/5
Místnost
?/5
1 199 Kč