info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Planet Escape

Od společnosti Fugitives Games

Píše se rok 2013, kdy si Země vede na své poměry zatím obstojně a jediné nebezpečí číhá na George Clooneyho, který si poletuje nad planetou ve svém skafandru. Přes všechna varování, jsme neustále zlepšovali umělou inteligenci a v roce 2089 došlo k nevyhnutelnému. Třetí světové válce proti strojům. Lidé zvítězili! Další katastrofa, se ale blížila záhy a rok 2164 byl prvním rokem, kdy se Země střetl...

od 1 199 Kč
Město: Praha

Cena a počet hráčů

1-2 hráči

1199 Kč

3-4 hráči

1499 Kč

5-6 hráčů

1699 Kč

Hrací časy

PO-NE 10:00 - 21:00

Píše se rok 2013, kdy si Země vede na své poměry zatím obstojně a jediné nebezpečí číhá na George Clooneyho, který si poletuje nad planetou ve svém skafandru.

Přes všechna varování, jsme neustále zlepšovali umělou inteligenci a v roce 2089 došlo k nevyhnutelnému. Třetí světové válce proti strojům. Lidé zvítězili!

Další katastrofa, se ale blížila záhy a rok 2164 byl prvním rokem, kdy se Země střetla tváří v tvář mimozemšťanům. Bohužel pro Zemi to nebylo vlídné setkání. Mimozemšťané nás chtěli zotročit pod záminkou falešných Bohů a nastala Čtvrtá světová válka. Houževnaté lidstvo po bezmála 30-ti letech války zvítězilo, avšak bylo to Pyrrhovo vítězství.

Sice si Země vydobyla svoji suverenitu, ale cena za vítězství byla velmi vysoká! Od roku 2194 začínají docházet veškeré potřebné zásoby pro život, tak jak ho známe. Světové války zredukovaly lidstvo na pouhé 2,5 miliardy obyvatel. 

Lidstvu se nedaří obnovit osadit nové zemědělské plochy na zpustošené planetě, taktéž průmysl dlouhodobě skomírá a životní úroveň se velmi prohlubuje. Je zřejmé, že budeme nuceni naši planetu opustit, ale naše dosavadní kosmické lodě nedokáží dlouhodobě cestovat vesmírem. V roce 2269 nastala událost, která poskytla lidstvu naději. Na naší planetě ztroskotal vesmírný pašerák Malcom. Po záchraně jeho života, nám na oplátku pověděl příběh o Unobtaniu. 

Tato krystalická substance se používá jako pohon pro cestování mezi galaxiemi. Prozradil nám, že tuto substanci můžeme vytěžit na planetě Unbion 5. Tato planeta je vzdálena pouze 4 roky cesty s dosavadními motory našich kosmických lodí. 

V roce 2284 se zahajuje Mise Supercharge!

Jste připraveni dokončit tento příběh?

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Sci-fi
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ano
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 10 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Kontakty

Rezervování hry fugitivesgames.cz
Adresa Moravská 1502/19, Praha 2
Telefon Neuveden

Další hry provozovatele