info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Strážci Severu

Od společnosti Escape Loop

Město: Teplice

Když přišla dlouhá zima, byla zničena Zeď, jež oddělovala krajinu věčného chladu od zemí zalitých sluncem. Obrana lidstva byla tak prolomena a ohromná temná armáda plná nemrtvých a nestvůr, ničící a trávící vše, co se jí postaví do cesty, začala postupovat vstříc lidské říši. Malicherné války lidí o koruny a trůny se nyní zdají býti zbytečné v porovnání s bitvou, které musí lidé čelit nyní - bitva...

od 1 500 Kč

Cena a počet hráčů

2-4 hráči

1500 Kč

Hrací časy

PO-PÁ 16:15 - 18:45
SO-NE 10:15 - 18:45

Když přišla dlouhá zima, byla zničena Zeď, jež oddělovala krajinu věčného chladu od zemí zalitých sluncem. Obrana lidstva byla tak prolomena a ohromná temná armáda plná nemrtvých a nestvůr, ničící a trávící vše, co se jí postaví do cesty, začala postupovat vstříc lidské říši.

Malicherné války lidí o koruny a trůny se nyní zdají býti zbytečné v porovnání s bitvou, které musí lidé čelit nyní - bitva mezi životem a smrtí.

Spatří budoucí generace východ slunce a ucítí znovu teplo letních dní, nebo bude vaše země pohlcena chladem nekonečné zimy navždy?

Zatímco se armády a obranné složky připravují na možná největší bitvu, které kdy říše lidí musela čelit, nejvyšší velitelé zemských sil shromáždili vás - zvláštní skupinu elitních bojovníků, která bude vyslána daleko na sever splnit náročný úkol. Vaším úkolem je cestovat daleko na sever až za rozbitou Zeď a proniknout do říše Ledového krále.

Nejmocnější učenci říše lidí věří, že se v těchto místech nachází sídlo Ledového krále, které opředeno tajemstvím a prastarou magií může pomoci odpovědět na otázku, jak nemrtvou armádu a jejich vůdce porazit.

Mnoho věštců a učenců se snažilo odhalit, jakým způsobem může být Ledový král poražen. Pozemské zbraně, meče z dračí oceli, ba dokonce ani kouzla proti němu nic nezmohou.

Proslýchá se, že Ledového krále drží při životě jeho duše, která je prastarým kouzlem připoutána k tajemnému předmětu, který je uložen a pečlivě střežen uvnitř trůnního sálu jeho sídla. Příběhy o zrození Ledového krále, stejně tak jako o jeho tajemství, byly učenci sepsány a nyní budou sloužit vám.

Vnikněte do trůnního sálu a objevte tajemství vedoucí k jeho zničení!

Budoucnost lidstva je ve vašich rukách. 

Město Teplice
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Fantasy
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 10 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Další hry provozovatele