info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (5 / 2 recenzí)

Škola kouzel

Od společnosti Escape Loop

Město: Teplice

Jako studenti kouzelnické školy jste se rozhodli použít přemísťovací kouzlo a čirou náhodou jste se ocitli v pracovně ředitele kouzelnické školy. Ředitel se momentálně nachází na ministerstvu kouzel a jeho pracovnu střeží čarodějnický klobouk. Obelstít ho, není snadné. Zvládnete zapojit svou bystrou mysl, pomocí svých hůlek vyřešit důmyslné hádanky a prolomit ochranné kouzlo ředitelovy pracovny, a...

od 1 400 Kč

Cena a počet hráčů

2-4 hráči

1400 Kč

Hrací časy

PO-NE -

Jako studenti kouzelnické školy jste se rozhodli použít přemísťovací kouzlo a čirou náhodou jste se ocitli v pracovně ředitele kouzelnické školy.

Ředitel se momentálně nachází na ministerstvu kouzel a jeho pracovnu střeží čarodějnický klobouk. Obelstít ho, není snadné.

Zvládnete zapojit svou bystrou mysl, pomocí svých hůlek vyřešit důmyslné hádanky a prolomit ochranné kouzlo ředitelovy pracovny, aniž byste zůstali po škole?

Město Teplice
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Bez zámků
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Fantasy
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 6 let

Počet recenzí 2

 • avatar
  Hana
  01.04.2024
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Na této únikovce jsem byla v nákupním centru Černý most se dvěma kamarádkami. Hra byla super, pro tři hráče tak akorát, ve větším počtu už si to podle mě člověk nemusí tolik užít, protože prostor je poněkud stísněný. I přes to tam ale bylo spoustu věcí k luštění a řešení. Celkově byla hra moc zábavná a splnila má kouzelnická očekávání. Už jen škoda, že toho nebylo víc. Určitě doporučuji.

 • avatar
  Eva
  22.02.2024
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Tahle hra byla moje první únikovka. Hráli jsme ji, ještě, když sídlila v Praze na Černém mostě a ačkoliv se jednalo o místnost tak o velikosti 3x3 metry, vešlo se do ní všechno, co jsme od takové hry očekávali. Je pravda že ve čtyřech hráčích nám v ní bylo chvílemi trochu těsněji, ale museli jsme přeci zastoupit všechny čarodějnické koleje, no ne? :) Hra byla skvělá a zapojily jsme během ní opravdu téměř všechny smysly. Mám za sebou několik dalších her a i tak bych tuhle dala na první příčky. :)

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Další hry provozovatele