info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (4 / 1 recenzí)

Laboratoř šíleného vědce

Od společnosti Escape Game Pardubice

Šílený vědec Julius Wilbrand ve své laboratoři prováděl nebezpečné pokusy a experimenty. Co všechno se zrodilo v jeho šílené, avšak geniální mysli zůstává záhadou. Povídá se, že jeho zatím nejnebezpečnějším vynálezem se stala obávaná jaderná bomba, na které dlouhé roky pracoval. Jednoho dne, kdy vědec prováděl další z mnoha pokusů, došlo k explozi. Vy, jako skupina vyšetřujících vědců, jste vstoup...

od 1 090 Kč
Město: Pardubice

Cena a počet hráčů

2-4 hráči

PO-NE 9:30-19:15 1090 Kč

Hrací časy

PO 13:00 - 19:00
ÚT-PÁ 9:40 - 19:00
SO 9:30 - 19:15
NE 9:40 - 19:00

Šílený vědec Julius Wilbrand ve své laboratoři prováděl nebezpečné pokusy a experimenty. Co všechno se zrodilo v jeho šílené, avšak geniální mysli zůstává záhadou. Povídá se, že jeho zatím nejnebezpečnějším vynálezem se stala obávaná jaderná bomba, na které dlouhé roky pracoval. Jednoho dne, kdy vědec prováděl další z mnoha pokusů, došlo k explozi. Vy, jako skupina vyšetřujících vědců, jste vstoupili do laboratoře několik okamžiků po nehodě. Něco je špatně, dveře se za vámi zabouchly, nejdou otevřít a v místnosti cosi podivně tiká. Zvládnete si poradit se zneškodněním jaderné bomby a odvrátit tak katastrofu?

Město Pardubice
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 70 minut
Žánr hry Detektivní
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 70 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 18 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 15 let

Počet recenzí 1

 • avatar
  Koláček a Rakvičky
  30.07.2022
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Fajnová únikovka, která je vhodná i pro začátečníky. Úkoly nejsou nijak náročné, ale přes to jsou zábavné a originální. Velice se nám líbil systém nápověd, který je zde vymyšlen opravdu originálním způsobem. Stále tikající bomba pak dodává hře unikátní napětí.

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele