info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Templářská zahrada

Od společnosti Únikovky Litomyšl

Město: Litomyšl

Příběh Vás přenese v čase do roku 1308. Stanete se se svými bratry Templářskými rytíři, vydáte se do sklepení zdejší budovy, kde se Vaši bratři ukrývali. A jak je známo, neukrývali jen sebe. Vaším úkolem bude zjistit, jaké tajemství zde ukrývali, ale nestihli vynést na světlo boží a sdělit je svému Velmistrovi. Ve zmíněném roce zde se ukrývající bratři beze stopy zmizeli. Tedy, úplně beze stopy n...

od 1 200 Kč

Cena a počet hráčů

2-6 hráčů

1200 Kč

Hrací časy

PO-ČT 15:00 - 21:00
13:30 - 21:00
SO-NE 9:00 - 21:00

Příběh Vás přenese v čase do roku 1308. Stanete se se svými bratry Templářskými rytíři, vydáte se do sklepení zdejší budovy, kde se Vaši bratři ukrývali. A jak je známo, neukrývali jen sebe.

Vaším úkolem bude zjistit, jaké tajemství zde ukrývali, ale nestihli vynést na světlo boží a sdělit je svému Velmistrovi.

Ve zmíněném roce zde se ukrývající bratři beze stopy zmizeli. Tedy, úplně beze stopy ne. Zanechali zde pro své následovníky několik šifer, znamení a indicií. Chtěli se pojistit, že pokud by je pronásledovatelé dostihli a oni museli tajemství zničit, může jej odhalit a předat Velmistrovi někdo další.

Rozhlížej se, přemýšlej, kombinuj a lušti se svými bratry!

Jakmile do sklepení vstoupíte, dozvědí se to inkvizitoři Viléma z Nogaretu. I oni po tajemství prahnou, ale jejich mdlý rozum jim nedovoluje, aby jej odhalili sami. Dorazí za 60 minut a zlikvidují každého, kdo se ve sklepení bude nacházet. Ale pozor! I když už si budete myslet, že máte vyhráno, neztrácejte obezřetnost. Vše se může ihned obrátit a zůstanete zde uvězněni navěky....

Město Litomyšl
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Historická
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 6 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele