info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Hobití nora

Od společnosti Únikovky Fly Zone Park

Dávnozem, krásná a bujará země skýtající veškeré poklady přírody od vysokých hor po bujné vodopády. Dávnozem plná života a ras žijících ve společné úmluvě o smíru. Trpaslíci, lidé, hobiti, čarodějové, elfové, nemrtví, orci, zlé víly, temní čarodějové… Ti všichni v poklidu až do dne, kdy se celá Dávnozem změní. Do dne, kdy byl nalezen mocný artefakt – Krystal všemocnosti. Krystal propůjčující neome...

od 1 090 Kč

Cena a počet hráčů

2 hráči

PO-NE 09:00-21:00 1090 Kč

3 hráči

PO-NE 09:00-21:00 1190 Kč

4 hráči

PO-NE 09:00-21:00 1290 Kč

Hrací časy

PO-NE 9:00 - 21:00

Dávnozem, krásná a bujará země skýtající veškeré poklady přírody od vysokých hor po bujné vodopády. Dávnozem plná života a ras žijících ve společné úmluvě o smíru. Trpaslíci, lidé, hobiti, čarodějové, elfové, nemrtví, orci, zlé víly, temní čarodějové… Ti všichni v poklidu až do dne, kdy se celá Dávnozem změní. Do dne, kdy byl nalezen mocný artefakt – Krystal všemocnosti. Krystal propůjčující neomezenou moc svému nositeli. Tento artefakt přinesl na celou Dávnozem chlad, strach a nikdy nekončící touhu po jeho nalezení.

Nejmocnější z temných čarodějů – ve snaze o úplné ovládnutí celé říše vytvořil armádu. Armádu Temna! Ta má úkol prostý a jasný: „Najděte Krystal za každou cenu – ať už to stojí životy nebo pustošení vesnic. Obraťte každou píď a zbavte se všech, kteří Vám budou stát v cestě!“ Strážci krystalu museli jednat, a proto předali krystal Gerdiovi – nejlaskavějšímu z dobrých čarodějů – aby jej ukryl na tom, pokud možno, nejbezpečnějším místě do té doby, než se rozhodne, co s armádou Temna. Ať už to bude válka krvavá, nebo budou usilovat o zničení krystalu pro vyšší dobro.

Gerdius ukryl krystal na tom nejpodivnějším místě v jedné z nejmenších vísek. Hluboko v barevných lesích u jednoho prostého hobita. Byť jsou hobiti jedno z nejmenších stvoření s malými ambicemi, mají neobyčejné hodnoty. Laskavé a upřímné srdce a schopnost tvrdě se bít za spravedlnost. To jsou hodnoty, které by mohly zlo, které neúnavně pátrá, zpomalit. Nechť nám zítřejší dny přinesou více štěstí a dobro má stále sílu vzdorovat pomalu se rozrůstající armádě.

Město Hradec Králové
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Fantasy
Dobrodružná
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ano
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 14 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 10 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Další hry provozovatele