info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Stará pošta

Od společnosti Úniková hra Jihlava

V Jihlavě bývala v minulosti pošta, o které do dnešního dne kolují tajuplné historky. Prý se tam ztrácely zásilky a stará pověst tvrdí, že se jednoho dne v prostorách této pošty ztratili i její zaměstnanci. Prý zmizeli a už se nikdy více neobjevili. Po tomto záhadném zmizení si nikdo do starodávné budovy netroufal vkročit, a tak mezi jejími zdmi zůstalo mnoho neroznesených zásilek. Povídá se, že n...

od 960 Kč
Město: Jihlava

Cena a počet hráčů

2-5 hráčů

960 Kč

Hrací časy

ÚT-ČT 16:00 - 21:00
16:00 - 23:00
SO 10:00 - 23:00
NE 10:00 - 19:00

V Jihlavě bývala v minulosti pošta, o které do dnešního dne kolují tajuplné historky. Prý se tam ztrácely zásilky a stará pověst tvrdí, že se jednoho dne v prostorách této pošty ztratili i její zaměstnanci. Prý zmizeli a už se nikdy více neobjevili. Po tomto záhadném zmizení si nikdo do starodávné budovy netroufal vkročit, a tak mezi jejími zdmi zůstalo mnoho neroznesených zásilek. Povídá se, že na této poště by měl být i poklad. Má obsahovat zlaté šperky s drahými kameny. A právě pro tento tajemný poklad se pokoušelo mnoho statečných do budovy staré pošty vydat. Poklad však dosud nebyl nalezen a ti, kteří se starou poštu odvážili navštívit, nikdy nechtěli mluvit o tom, co tam zažili. Nyní se před vámi otevírají dveře staré pošty. Překonáte strach, vstoupíte dovnitř a pokusíte se najít poklad? Musíte to však stihnout dříve, než se hodinová rafička otočí jedenkrát kolem ciferníku. Stará pověst totiž tvrdí, že kdo v budově zůstane déle, zmizí jako její zaměstnanci. Máte odvahu vkročit?

Město Jihlava
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Dobrodružná
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ano
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 12 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 10 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele