info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (5 / 1 recenzí)

Alchymista

Od společnosti The Black Lock

Město: Praha

Stará Praha vždy skrývala mnoho tajemství, mezi něž se rozhodně řadí nalezení spisů a věcí, které z pohledu moderní vědy a historie nedávají žádný smysl. Obsažené texty naznačují, že v 17. století existoval v Praze alchymistický spolek Qui Scitis, jehož moc sahala až ke králi.Majitel nalezených věcí, jistý Mathias, se podle svých zápisků stal členem spolku v roce 1612 a tam začala jeho pouť do taj...

od 899 Kč

Cena a počet hráčů

2 hráči

899 Kč

3 hráči

1099 Kč

4 hráči

1299 Kč

5 hráčů

1499 Kč

Hrací časy

PO-NE 9:OO - 21:45

Stará Praha vždy skrývala mnoho tajemství, mezi něž se rozhodně řadí nalezení spisů a věcí, které z pohledu moderní vědy a historie nedávají žádný smysl. Obsažené texty naznačují, že v 17. století existoval v Praze alchymistický spolek Qui Scitis, jehož moc sahala až ke králi.

Majitel nalezených věcí, jistý Mathias, se podle svých zápisků stal členem spolku v roce 1612 a tam začala jeho pouť do tajů alchymie, která měla úplně jinou podobu, než si dnes představujeme. Nezatíženi etickými pravidly, se alchymisté uchylovali k činům mnohdy odporným, což Mathias nedokázal trpět dlouho. Chtěl svůj spolek zradit a skrýt se daleko z jeho dosahu. Povedlo se mu to? Sestavte tým a rozluštěte odpověď na tuto otázku sami!

Město Praha
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 240 minut
Žánr hry Historická
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 240 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 18 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 15 let
Délka trasy 5 Km
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Tištěné podklady
Rekvizity ve hře Ano
Prostředí hry Město

Počet recenzí 1

 • avatar
  Miki
  12.09.2021
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Naše první venkovní únikovka a velké spokojení. Určitě hodně ke spokojenosti přispělo, že jsme chytli dobré počasí. Náročnost úkolů nám chvilkami přišla velká, ale pak jsme taky něco rozlouskli rychle. Hra nás provedla pěknými zákoutími historické Prahy. Super taky bylo, že jsme hru nehráli za pomocí aplikace v telefonu, ale dostali jsme pořádně velkou brašnu a v ní bylo spousta úkolů.

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Další hry provozovatele