info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Útěk z poškoly

Od společnosti Real Escape Adventure Liberec

Město: Liberec

Kdo z nás se někdy neocitl potrestán tím, že ve svých školních letech musel zůstat na tzv. poškole. Ať už to bylo zcela oprávněně, nebo nespravedlivým spojením se "známými firmami". V jedné takové škole nebylo o průšviháře nouze a nějaké zůstávání na poškole, pro ně přestávalo být smysluplným trestem. Zdejšímu učitelskému sboru to pěkně lezlo krkem, až to přesáhlo hraniční mez. Na tradiční bandu p...

od 1 200 Kč

Cena a počet hráčů

2 hráči

1200 Kč

3 hráči

1300 Kč

4 hráči

1400 Kč

5 hráčů

1500 Kč

6 hráčů

1600 Kč

Hrací časy

PO-PÁ 16:00 - 20:00
SO-NE 9:00 - 20:00

Kdo z nás se někdy neocitl potrestán tím, že ve svých školních letech musel zůstat na tzv. poškole. Ať už to bylo zcela oprávněně, nebo nespravedlivým spojením se "známými firmami". V jedné takové škole nebylo o průšviháře nouze a nějaké zůstávání na poškole, pro ně přestávalo být smysluplným trestem. Zdejšímu učitelskému sboru to pěkně lezlo krkem, až to přesáhlo hraniční mez. Na tradiční bandu poškoláků si tak připravili test, který nakonec tyhle věčné rivaly a průšviháře spojí a ukáže jim, že v nich něco je a je škoda svůj talent takto stále zahazovat.

Ale to už přebíháme...

Jste žáky zmínené školy a opět jste si vysloužili trest za svou nekázeň, musíte zůstat po škole. Jenže dnes je to nějaké divné. Nepřichází nikdo, kdo by nad vámi měl dozor, nikdo po vás nic nechce... Rozpačitě se díváte jeden a druhého... Až jeden dostává odvahu a jde nakouknout ven ze třídy. Klika cvakla, ale dveře zůstaly zavřené. Co se to děje? Jsme tu zamčení. Co budeme dělat?

Město Liberec
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 120 minut
Žánr hry Detektivní
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 120 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 1 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele