Vnitřní Hra se odehrává ve vnitřních prostorách.

Fantasy Hra bude plná magie a nadpřirozena.

Nelineární Při hře lze v jeden okamžik řešit více hádanek najednou. Hádanky na sebe nenavazují, což je těžší varianta hry.

Zámečková Ve hře jsou většinou zastoupené mechanické zámky otevírané pomocí klíčů a luštěných kódů.

Začátečníci Hra je vhodná pro začátečníky, kteří nemají zkušenosti s únikovými hrami.

S rodiči +6 Účast mladších dětí i za doprovodu dospělé osoby je na zvážení rodičů a dohodě s provozovatelem únikové hry.

Děti +13 Účast mladších dětí bez doprovdodu dospělé osoby je na zvážení rodičů a dohodě s provozovatelem únikové hry.

Únik z čarodějnické školy magie a kouzel

Fotografie z únikové hry Únik z čarodějnické školy magie a kouzel od společnosti Questerland

Kdysi dávno ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, ukryl v kouzelnické škole tři tajemné a velmi nebezpečné magické artefakty. Kdyby artefakty padly do špatných rukou, mohly by zapříčinit zkázu celého kouzelnického světa. Pouze jeden žák dokázal se svými přáteli rozluštit tajemství zlého mága a díky svým vědomostem, vynalézavosti a kouzelné hůlce se dokázal vypořádat i s těmi nejsilnějšími kouzly… 

Od té doby se mnohé změnilo, škola je nyní mnohem bezpečnějším místem. Učitelé se ale rozhodli, že tajemné komnaty zlého mága úplně nezlikvidují. Odstranili z nich pouze ty nejnebezpečnější pasti a komnaty předělaly na místo, kde studenti skládají své závěrečné zkoušky, při kterých musí prokázat své znalosti a důmyslnost.

Teď je řada na Vás! Stojí před Vámi závěrečná zkouška na škole magie a kouzel! Staňte se po dobu jedné hodiny opravdovým kouzelníkem a se svým týmem zkuste projít záhadným kabinetem a najít ztracené magické artefakty!

Parametry hry

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Fantasy
Obtížnost (3.5 / 5)
Hlavolamy (4.5 / 5)
Místnost (4.5 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ano
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 13 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 6 let

Napište svoji recenzi hry

Je nutné vyplnit jméno

Je nutné vyplnit validní email

Je nutné vyplnit počet hraných her

Je nutné vyplnit hodnocení hry

Je nutné ohodnotit všechna kritéria

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Recenze ostatních hráčů

  • 23.03.2023
    Baru

    Nelineární únikovky nemám tolik ráda, ale dají se zpracovat dobře. Tato byla bohužel vyloženě nelogická. Pár originálních šifer mě zaujalo, ale bohužel jsem měla pocit že je tam vše hlavně na efekt a na oko, než aby to dávalo nějaký smysl. Gamemaster se sice snažil napovídat citlivě, ale protože samotné řešení nemá žádnou logiku, nakonec mu nezbylo než nám řešení výslovně prozradit. To bylo frustrující. Korunu tomu dala arogantní paní "majitelka", která pak se ve společných prostorách před hosty chovala velice neslušně a nevybíravě (takovému člověku rozhodně nemáte chuť vydělávat na živobytí). Zahozená šance zpracovat oblíbené téma čar a kouzel. Nedoporučuji.

Tento web používá soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Více informací