info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Questroom

Jsme dva mladí kluci, kteří jsou již velice dlouho velkými fanoušky únikových her. Vyzkoušeli jsme nejen téměř všechny únikové hry, které jsou v Praze, ale i některé únikové hry jinde ve světě. Časem jsme si řekli, že bychom náš nejoblíbenější koníček mohli proměnit v práci snů. Proto jsme se rozhodli vytvořit svou vlastní únikovou hru, a to rovnou takovou, jaká v Praze ještě není.

Okamžitě se našli další lidé se stejným cílem a smýšlením, kterým se náš nápad líbil, a tak se na světě objevil Questroom. Nikdo z nás neměl velkou zkušenost v podnikání, ale všichni jsme měli chuť udělat něco, co v Praze ještě nikdo nemá. Každý přispěl k tvůrčímu procesu, všichni jsme se učili každý den něco nového. Náš programátor nařezal železo, fotograf se učil základy v elektrotechnice.

Po šesti měsících spolupráce se nám podařilo dokončit naši první únikovou hru zvanou EXPERIMENT. Do této místnosti byly investovány tisíce hodin práce a zažili jsme při její stavbě opravdu spoustu zábavy. Největší potěšení a zároveň překvapení nás ale teprve čekalo. Nevěděli jsme, že „moderovat“ tyto hry a pozorovat hráče je tak fascinující. Občas se nám zdá, že je snad více zábavné vše sledovat, než „jen“ hrát.

Webové stránky provozovatele

questroom.cz

Telefonní kontakt na provozovatele

+420 777 330 251

Kde se uniká

Trojanova 355/6, Praha 2, +420 777 330 251

Experiment

Questroom
Doporučení hráčů

Doporučení 4Exit
Obtížnost
4/5
Hlavolamy
4.5/5
Místnost
3/5
1 300 Kč

Alenka v říši divů

Questroom
Doporučení hráčů

Doporučení 4Exit
Obtížnost
?/5
Hlavolamy
?/5
Místnost
?/5
1 500 Kč