info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Party Exit 1420

Od společnosti Party Exit 1420

Město: Praha
Úniková hra již skončila

Běžná úniková hra funguje tak, že vás zavřou do nějaké místnosti a vy musíte vyřešit vědomostní nebo logické úkoly, které vám pomohou dostat se v určeném časovém limitu ven. U nás je to naprosto jinak. Základním cílem je vás bavit po celou dobu, co u nás budete. Proto se také naše úniková hra jmenuje Party Exit 1420. Jednoduše párty únikovka s tématem roku 1420, kdy proběhla v českých dějinách jed...

Běžná úniková hra funguje tak, že vás zavřou do nějaké místnosti a vy musíte vyřešit vědomostní nebo logické úkoly, které vám pomohou dostat se v určeném časovém limitu ven.

U nás je to naprosto jinak. Základním cílem je vás bavit po celou dobu, co u nás budete. Proto se také naše úniková hra jmenuje Party Exit 1420. Jednoduše párty únikovka s tématem roku 1420, kdy proběhla v českých dějinách jedna z nejvýznamnějších bitev.

Hra trvá tři hodiny. Během ní se vytvoří týmy, které si mohou navzájem pomáhat nebo si naopak škodit. Protože, zatímco je jeden tým uvnitř únikovky, ten druhý je v roli game-mastera. Celou hru sleduje na projekci a dává ostatním záludné i zábavné úkoly. A tady veškerá sranda nekončí, ale právě začíná.

Prostředí Party Exit 1420 je postaveno na jedné z nejvýznamnějších událostí českých dějin – bitvě na Vítkově, která se udála 14. července roku 1420.

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 180 minut
Žánr hry Historická
Dobrodružná
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 180 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 18 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 18 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele