info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Kletba císařovy medaile

Od společnosti Mystero

Město: Malá Skála

Kdo opravdu byl František Zachariáš Römisch? Člověk, který proměnil zdejší kraj k nepoznání, přispěl k jeho rozvoji, založil školu, přestavěl zámek, opravil pivovar a financoval stavbu železného mostu. Hlavně se však zapsal tím, že na troskách starého hradu vybudoval památník všem hrdinům a jejich hrdinských skutků, Pantheon. Tomuto romantickému místu vévodí novogotický letohrádek a je bludištěm s...

od 449 Kč

Cena a počet hráčů

2-6 hráčů

449 Kč

Hrací časy

PO-NE 8:00 - 23:59

Kdo opravdu byl František Zachariáš Römisch? Člověk, který proměnil zdejší kraj k nepoznání, přispěl k jeho rozvoji, založil školu, přestavěl zámek, opravil pivovar a financoval stavbu železného mostu. Hlavně se však zapsal tím, že na troskách starého hradu vybudoval památník všem hrdinům a jejich hrdinských skutků, Pantheon. Tomuto romantickému místu vévodí novogotický letohrádek a je bludištěm skalních chodeb, kam dal Römisch umístit množství náhrobků, pomníků, nápisů, kamenných uren a letopočtů připomínajících bájné i historické osobnosti a události, spisovatele, umělce, básníky.

Znamenala pamětní medaile od císaře Františka I. jen další krůček na cestě k úspěchu nebo to byla předzvěst zklamání a začátek zatracení? Vydejte se s spolu s námi po stopách tohoto tajuplného muže!

Město Malá Skála
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 120 minut
Žánr hry Historická
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 120 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 6 let
Délka trasy 1 Km
Nápověda Telefon
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Mobilní aplikace
Tištěné podklady
Prostředí hry Příroda

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Další hry provozovatele