info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Zakletý knihovník

Od společnosti Městská knihovna v Praze

Úniková hra již skončila

Temnota, která brání spisovatelům dokončit jejich díla, se dere do našeho světa. Náš kolega, knihovník Tomáš Krátký, se rozhodl s ní bojovat, ale zmizel. Jděte v jeho stopách, odhalte tajemství knihovny, zachraňte knihovníky a porazte temnotu jednou pro vždy. Jak hra vznikla? Bibliobus IVECO, který naši čtenáři znají jako bibliobus číslo jedna, odchází po sedmnácti letech provozu do zaslouženého d...

Město: Praha

Temnota, která brání spisovatelům dokončit jejich díla, se dere do našeho světa. Náš kolega, knihovník Tomáš Krátký, se rozhodl s ní bojovat, ale zmizel. Jděte v jeho stopách, odhalte tajemství knihovny, zachraňte knihovníky a porazte temnotu jednou pro vždy.

Jak hra vznikla?

Bibliobus IVECO, který naši čtenáři znají jako bibliobus číslo jedna, odchází po sedmnácti letech provozu do zaslouženého důchodu. A jako překvapení na rozloučenou jsme jeho interiér proměnili v únikovou hru, kterou si nyní můžete zahrát.

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 30 minut
Žánr hry Fantasy
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 30 minut
Vhodná pro začátečníky Ano

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele