info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Letecká únikovka

Od společnosti inAero

Město: Praha

Vyzkoušejte originální a netradiční únikovou hru, ve které je hlavním cílem zachránit letadlo a bezpečně s ním přistát. Koncept únikových her je prostý, ve většině her jste někde zamčeni a Vaším cílem je, najít klíč od východu. Náš koncept je trochu odlišný, v naší hře nebudete hledat klíč, který Vás dotane ven, ale naopak klíč či kód, který Vás dostane dovnitř - do kokpitu! Tam na Vás bude čekat...

od 2 399 Kč

Cena a počet hráčů

1-6 hráčů

2399 Kč

Hrací časy

PO-NE 10:00 - 20:00

Vyzkoušejte originální a netradiční únikovou hru, ve které je hlavním cílem zachránit letadlo a bezpečně s ním přistát.

Koncept únikových her je prostý, ve většině her jste někde zamčeni a Vaším cílem je, najít klíč od východu. Náš koncept je trochu odlišný, v naší hře nebudete hledat klíč, který Vás dotane ven, ale naopak klíč či kód, který Vás dostane dovnitř - do kokpitu! Tam na Vás bude čekat nelehký úkol, vzít řízení do svých rukou a bezpečně přistát na nejbližším letišti. Hra je určena i pro laickou leteckou veřejnost, nejsou tedy zapotřebí žádné předchozí letecké znalosti. Hra je vhodná jak pro dospělé, tak i pro děti s doprovodem rodičů. 

Představte si, že pohodlně sedíte v letadle, míříte na zaslouženou dovolenou, užíváte si výhled a popíjíte šampaňské, letadlo se lehce zachvěje a Vás najednou přepadne divný pocit, že něco není v pořádku… Doposud poklidný let se změní ve chvíli, kdy Vám člen personálu oznámí, že oba piloti za letu vyskočili z letadla a bude zapotřebí Vaší pomoci, aby se všichni v letadle dostali na zem živí a zdraví. 

Odepněte si bezpečnostní pás, rozluštěte všechny šifry a bezpečně přistaňte s letadlem na letišti v Praze. Cesta do kokpitu však nebude snadná, dokážete to než vyprší časový limit? Přijďte změřit síly v nové unikátní letecké únikové hře. 

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Dobrodružná
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 10 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele