info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Operace Anthropoid

Od společnosti Hunter Games

Město: Praha

Datum 27. května 1942 patří mezi osudové mezníky našich moderních dějin popsané ve stovkách novinových článků, řadě knih, televizních a filmových dokumentů a v několika hraných filmech. Protože útok dvojice československých vojáků na významného nacistického zločince Reinharda Heydricha vyvolal ze strany německého okupačního aparátu vlnu teroru, jejímž nejsmutnějším symbolem je tragický osud obce L...

od 800 Kč

Cena a počet hráčů

2-6 hráčů

800 Kč

Hrací časy

PO-NE 0:00 - 23:59

Datum 27. května 1942 patří mezi osudové mezníky našich moderních dějin popsané ve stovkách novinových článků, řadě knih, televizních a filmových dokumentů a v několika hraných filmech. Protože útok dvojice československých vojáků na významného nacistického zločince Reinharda Heydricha vyvolal ze strany německého okupačního aparátu vlnu teroru, jejímž nejsmutnějším symbolem je tragický osud obce Lidice a popravy stovek nejobětavějších příslušníků domácího odboje, zůstává tato událost do dnešních dní zdrojem mnoha spekulaci.

Tato hra je na motivy skutečné události ale upravena do současné podoby města. Během hry navšívíš osudové lokality, nicméně na skutečné místo, kde proběhl atentát tě vzít bohužel během hry nemůžeme. Jednak bys ji strávil celou dobu na cestách a pak by si byl místem zklamyný. Vede přes něj tříproudá hlavní silnice.

Město Praha
Prostory Venkovní
Lineárnost hry Lineární
Hrací doba 120 až 180 minut
Žánr hry Historická
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Délka 120 až 180 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 18 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 12 let
Délka trasy 6 Km
Nápověda Mobilní aplikace
Přístupnost Celoročně
Průchod hrou pomocí Mobilní aplikace
Prostředí hry Město

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Koněvova 1686, Praha 3

Další hry provozovatele