info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (5 / 1 recenzí)

Cela

Od společnosti Exit Room Zlín

Město: Zlín

Byli jste neprávem zatčeni a v cele předběžného zadržení čekáte na soudní řízení vašeho procesu. Abyste mohli přinést důkazy o své nevině, potřebujete se dostat ven z cely. Dostanete k tomu příležitost, dokážete ji využít? Budete mít k dispozici jen 60 minut času, než se vrátí "bachař". Dokážete se svými spoluvězni v počtu 2-5 osob nalézt všechno potřebné pro získání klíče od cely? Nesmí vám unikn...

od 1 200 Kč

Cena a počet hráčů

2-5 hráčů

1200 Kč

Hrací časy

PO-NE 9:00 - 21:00

Byli jste neprávem zatčeni a v cele předběžného zadržení čekáte na soudní řízení vašeho procesu. Abyste mohli přinést důkazy o své nevině, potřebujete se dostat ven z cely. Dostanete k tomu příležitost, dokážete ji využít?

Budete mít k dispozici jen 60 minut času, než se vrátí "bachař". Dokážete se svými spoluvězni v počtu 2-5 osob nalézt všechno potřebné pro získání klíče od cely? Nesmí vám uniknout žádný detail. Pokud poskládáte všechny střípky mozaiky, uniknete svému osudu...

Město Zlín
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Dobrodružná
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 10 let

Počet recenzí 1

 • avatar
  Martin
  22.02.2024
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Na hře "Cela" jsem byl s kamarády. Hráli jsme v pěti lidech, zabrala nám myslím okolo půl hodiny (omlouvám se, jestli se pletu, už je to přes rok, ale jsem si celkem jistý, že to bylo tak nějak) a bylo to parádní! Různé hlavolamy (i když občas mi přišly lehké), žádný nebyl stejný jako některý jiný, parádní přístup obsluhy, super prostředí.

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele