info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Příběh o Petříkovi

Od společnosti ExitGameNJ

Město: Nový Jičín

Petřík byl malý kluk, který vyrůstal v malém městě. Byl to šikovný a chytrý chlapec, ale zároveň také trochu nezbeda. Rád se bavil a vymýšlel různá dobrodružství. Jednoho dne se Petřík rozhodl prozkoumat staré sklepení, které se nacházelo přímo pod radnicí v centru města. Sklepení bylo uzavřeno již několik let. Petřík byl zvědavý, co by se tam mohlo skrývat. Když sestoupil po schodech, cosi pohlti...

od 1 490 Kč

Cena a počet hráčů

2-6 hráčů

1490 Kč

Hrací časy

ÚT-ČT 10:00 - 21:00
PÁ-NE 09:00 - 21:00

Petřík byl malý kluk, který vyrůstal v malém městě. Byl to šikovný a chytrý chlapec, ale zároveň také trochu nezbeda. Rád se bavil a vymýšlel různá dobrodružství.

Jednoho dne se Petřík rozhodl prozkoumat staré sklepení, které se nacházelo přímo pod radnicí v centru města. Sklepení bylo uzavřeno již několik let. Petřík byl zvědavý, co by se tam mohlo skrývat.

Když sestoupil po schodech, cosi pohltilo jeho mysl. Podlomila se mu kolena a cítil, jak mu srdce tlouklo jako o závod. V temnotě se mu zdálo, že se na něj dívají neviditelné oči. Přemýšlel, co by to mohlo být, ale nemohl na nic přijít.

Pak se najednou rozezněly zvuky, jako by se něco blížilo. Petřík se rychle podíval za sebe. Jeho srdce se zastavilo. Bylo to něco, co nemělo žádnou podobu, ale působilo to velmi děsivě.

Je možné, že se Petříkovi nepodařilo najít cestu ven a zůstal tam uvězněný. Pokud se Petřík ve sklepení skutečně nachází, je nutné co nejdříve zahájit pátrání, aby byl nalezen a byla mu poskytnuta pomoc.

Někteří lidé se již rozhodli, že se pokusí Petříka najít. O tom co ve sklepení zažili však nikdo z nich nikdy nepromluvil.

Město Nový Jičín
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Detektivní
Hororová
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 12 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele