info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Oslava

Od společnosti EscapePoint

Město: Praha

Ještě nevíš, jak a kde prožít tu pravou oslavu? Pozvi své kamarády a přátele a přijď prožít svou oslavu trochu jinak! Prostory nabízí místo k posezení, kde nebudete rušeni a samozřejmě také prostor pro zábavu. V části pro oslavy najdete: Rychlovarnou konvici, kávovar, vodu, USB nabíječku na telefony, místo pro posezení, (občerstvení - pokud je objednáno) V herní části najdete: Autodráhu, air hocke...

od 1 200 Kč

Cena a počet hráčů

2-10 hráčů

PO-NE 9:00-22:00 1200 Kč

Hrací časy

PO-ČT 14:00 - 21:00
13:30 - 20:30
SO-NE 9:00 - 22:00

Ještě nevíš, jak a kde prožít tu pravou oslavu? Pozvi své kamarády a přátele a přijď prožít svou oslavu trochu jinak! Prostory nabízí místo k posezení, kde nebudete rušeni a samozřejmě také prostor pro zábavu. V části pro oslavy najdete: Rychlovarnou konvici, kávovar, vodu, USB nabíječku na telefony, místo pro posezení, (občerstvení - pokud je objednáno) V herní části najdete: Autodráhu, air hockey, šipky, molitanové kostky, hračky, stolní hry a magickou knihovnu (malá úniková hra) Můžete vybírat ze 4 verzí balíčků (od pronájmu prostor až po pronájem v velkým rautem) Samozřejmostí je možnost konzumace vlastního doneseného jídla a pití bez ohledu na vybranou variantu balíčku. Prostory jsou bez obsluhy. (Budou pro Vás připraveny dle zarezervované varianty balíčku)

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Detektivní
Dětská
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ano
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 1 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 1 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele