info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Sanatorium - Tajemství doktora Schwartze

Od společnosti Escape v Chebu

Úniková hra již skončila

Píše se rok 1965 Veřejná bezpečnost již několik měsíců sleduje podivné Chebské Sanatorium, které na první pohled působí jako naprosto obyčejné zaříení tohoto typu. To, co dělá vyšetovatelům starosti je ale podivná spojitost mezi pochybným tajným spolkem a Robertem Schwartzem – hlavním primářem ústavu. Včera byl do tohoto ústavu vyslán příslušník VB, který měl doktora Roberta Schwartze přivést na m...

Město: Cheb

Píše se rok 1965 Veřejná bezpečnost již několik měsíců sleduje podivné Chebské Sanatorium, které na první pohled působí jako naprosto obyčejné zaříení tohoto typu. To, co dělá vyšetovatelům starosti je ale podivná spojitost mezi pochybným tajným spolkem a Robertem Schwartzem – hlavním primářem ústavu.

Včera byl do tohoto ústavu vyslán příslušník VB, který měl doktora Roberta Schwartze přivést na místní stanici k podání vysvětlení. Do teď nemáme žádné zprávy ani o doktoru Schwartzovi, ani o příslušníkovi VB.

Zcela nový příběh Chebského Sanatoria Vás rozhodně nenechá klidnými. Vyšetřování úmrtí v Chebském Sanatoriu Vás zavede na stopu zvláštnímu tajnému spolku. Vyřešte případ, zachraňte sebe i ostatní a pokuste se uniknout!

Město Cheb
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Detektivní
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 13 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele