info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Escape Ropik

Od společnosti Escape Ropik

Píše se rok 1945 a 2. světová válka se již blíží ke konci. Jste členy slavonického partizánského odboje. Dostala se k vám informace, že místní velící důstojník SS Hubert Thielemann, údajný pachatel mnoha válečných zločinů, se tento týden pokusí v přestrojení a s falešnými doklady vmísit mezi ostatní civilisty a utéct z města. Pokud jeho útěk nezachytíte v zárodku, šance na jeho pozdější dopadení b...

od 800 Kč
Město: Slavonice

Cena a počet hráčů

2-5 hráčů

800 Kč

Hrací časy

Neuvedeny

Píše se rok 1945 a 2. světová válka se již blíží ke konci. Jste členy slavonického partizánského odboje. Dostala se k vám informace, že místní velící důstojník SS Hubert Thielemann, údajný pachatel mnoha válečných zločinů, se tento týden pokusí v přestrojení a s falešnými doklady vmísit mezi ostatní civilisty a utéct z města. Pokud jeho útěk nezachytíte v zárodku, šance na jeho pozdější dopadení bude prakticky nulová. Použití síly nepřipadá v úvahu, protože nedisponujete potřebnými zbraněmi a důstojník je doprovázen ozbrojenou eskortou. Vaší jedinou nadějí je odkrytí jeho falešné identity a únikové trasy. O zbytek se postarají členové československé armády, která již kontroluje hraniční přechody. Nyní se vám naskytla ojedinělá šance vniknout do dustojníkovi skrýše a získat potřebné informace.

Město Slavonice
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 75 minut
Žánr hry Historická
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 75 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 18 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 12 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Kontakty

Rezervování hry escaperopik.cz
Adresa Mařížská, Slavonice
Telefon +420 739 496 262

Další hry provozovatele