info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (4.3)
Hodnocení hráčů (4 / 1 recenzí)

Kód semtex

Od společnosti Escape Rooms Prague

Úniková hra již skončila

60 minut odpočet Je chytrý, všehoschopný a před ničím se nezastaví.  Vždy bude několik kroků před Vámi. Používá tu nejvyspělejší techniku, vyrábí nejrůznější zabijácké hračičky, vyzná se velmi dobře v počítačích.  A má výhodu domácího prostředí.Vyhodili ho z armády, opustila ho manželka a na životě už mu nezáleží.  Ve svém bytě nebo spíše kutlochu má tajnou laboratoř, kde nastavil gigantickou bomb...

Město: Praha

60 minut odpočet

Je chytrý, všehoschopný a před ničím se nezastaví.  Vždy bude několik kroků před Vámi. Používá tu nejvyspělejší techniku, vyrábí nejrůznější zabijácké hračičky, vyzná se velmi dobře v počítačích.  A má výhodu domácího prostředí.Vyhodili ho z armády, opustila ho manželka a na životě už mu nezáleží.  Ve svém bytě nebo spíše kutlochu má tajnou laboratoř, kde nastavil gigantickou bombu.  Pokuste se ji během 60 minut najít a nejakým způsobem zneškodnit . 

SEMTEX je výbušný

SEMTEX je víceúčelová plastická trhavina. Byl vyvinut v 50. letech 20. století v Československu ve VCHZ Synthesia (dnes Explosia), která jej začala vyrábět v 60. letech. V posledních letech se podařilo vytvořit mýtus o zázračné, nezjistitelné trhavině. Hysterie kolem ní dospěla tak daleko, že v Británii jsou slova SEMTEX® a plastická trhavina do jisté míry synonymem.

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Nelineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Detektivní
Obtížnost (2.5 / 5)
Hlavolamy (4 / 5)
Místnost (4.5 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 10 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 12 let

Počet recenzí 1

 • avatar
  Martin Zav
  29.10.2021
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Hráli jsme od autorů už Bibli, která se nám taky líbila a přemýšlím marně, která hra byla lepší. Obě hry byly stejně dobře zpracované. Možná Bible je o něco náročnější, u Semtexu nám věci rychleji odsýpaly a nemuseli jsme tolik přemýšlet. Je vidět, že společnost míří především na turisty, takže obě hry jsou udělané, aby se člověk nezasekl a unikl. Ale pěkně udělané. Určitě se podíváme brzy i na jejich další únikovky.

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele