info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (2.5)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Virus X

Od společnosti Escape Mystery

Úniková hra již skončila

Lidské běsnění si začíná vybírat svou krutou daň… Všude okolo zuří nekonečné války, dochází zdroje, léky, potraviny. Zdá se, že přichází konec civilizace – tedy alespoň v té podobě, ve které ji známe. Objevují se nové a nové nemoci, které ještě více devastují zbytek lidské populace. Ve středu všeho je Virus X, který je hrozivým produktem vývoje té nejničivější biologické zbraně v dějinách lidstva....

Město: Praha

Lidské běsnění si začíná vybírat svou krutou daň… Všude okolo zuří nekonečné války, dochází zdroje, léky, potraviny. Zdá se, že přichází konec civilizace – tedy alespoň v té podobě, ve které ji známe. Objevují se nové a nové nemoci, které ještě více devastují zbytek lidské populace. Ve středu všeho je Virus X, který je hrozivým produktem vývoje té nejničivější biologické zbraně v dějinách lidstva.

Jedinou nadějí je nalezení protiléku – vakcína proti Viru X je, doufejme, dodnes uložena v dávno opuštěné laboratoři, kde to celé kdysi dávno začalo…

Vydáte se právě vy do útrob tohoto pochmurného pracoviště a vrátíte lidstvu naději? Nečekají tu na vás jen zámky, které je nutné při cestě za nalezením vakcíny odemknout, ale především celá řada logických hádanek a důmyslných systémů, kterými je laboratoř již mnoho let zabezpečena.

Město Praha
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 75 minut
Žánr hry Sci-fi
Obtížnost (4.5 / 5)
Hlavolamy (2.5 / 5)
Místnost (2.5 / 5)
Délka 75 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 12 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 10 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele