info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Ztracená mumie

Od společnosti Crexit

Úniková hra již skončila

Jste badatelé a dobrodruhové, kteří vždy chtěli navštívit Egypt. Právě tam totiž váš pradědeček Howard Carter objevil pozůstatky faraona Tutanchamona.Kráčeli jste podél řeky Nil, když tu najednou se pod vámi propadla zem a ocitli jste se v jakési kamenné šachtě. Když jste se vzpamatovali, zjistili jste, že jste uvězněni ve starobylé hrobce. Velké nánosy prachu svědčily o tom, že hrobka musela být...

Město: Ostrava

Jste badatelé a dobrodruhové, kteří vždy chtěli navštívit Egypt. Právě tam totiž váš pradědeček Howard Carter objevil pozůstatky faraona Tutanchamona.
Kráčeli jste podél řeky Nil, když tu najednou se pod vámi propadla zem a ocitli jste se v jakési kamenné šachtě. Když jste se vzpamatovali, zjistili jste, že jste uvězněni ve starobylé hrobce. Velké nánosy prachu svědčily o tom, že hrobka musela být opuštěna tisíce let.
Jediné dveře ven jsou uzamčeny jakýmsi starobylým kamenným mechanismem. Musíte se dostat ven, pomůže vám v tom dědečkův deník, ve kterém najdete nápovědy.
Pokud se vám to nepodaří, zůstanete v hrobce navždy…

Dobrodružství v starobylé egyptské hrobce pro přemýšlivé děti i dospělé ve stylu únikových místností. Hodina plná rébusů a řešení záhad ve stylu Indiana Jonese. Je možná i soutěžní varianta ve více týmech najednou.
Každý tým obdrží herní materiály (deník, "kamenné" desky, kanopy atd.) a bude se snažit u stolu vyřešit zadaný rébus, aby postoupil dál. Čekají vás celkem 4 různé výzvy, po jejichž splnění šťastně uniknete z hrobky.

Město Ostrava
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 90 minut
Žánr hry Historická
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 90 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 12 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele