info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (0)
Hodnocení hráčů (0 / 0 recenzí)

Modrá kometa

Od společnosti Chytrá únikovka

Město: Brno

Napínavá hra z mafiánského prostředí, kde si musíte dát pozor na každý detail a počítat se všemi variantami. Mafiánský boss je vášnivý sběratel vzácných předmětů. Vaším úkolem je zjistit, kterou relikvií nedávno obohatil svou nelegální sbírku. "Prostě jsem tu vzácnost chtěl. Jenomže pořád jsem se k ní nedokázal přiblížit. A taky byla dobře střežená. Jednoho dne za mnou přišel Micky a řekl, že ji b...

od 1 290 Kč

Cena a počet hráčů

2-6 hráčů

PO-PÁ 17:15-21:15 1390 Kč
PO-PÁ 9:15-16:45 1290 Kč
SO-NE 14:15-21:15 1390 Kč
SO-NE 9:15-13:45 1290 Kč

Hrací časy

PO-ČT 14:15 - 21:15
PÁ-NE 9:15 - 21:15

Napínavá hra z mafiánského prostředí, kde si musíte dát pozor na každý detail a počítat se všemi variantami. Mafiánský boss je vášnivý sběratel vzácných předmětů. Vaším úkolem je zjistit, kterou relikvií nedávno obohatil svou nelegální sbírku.

"Prostě jsem tu vzácnost chtěl. Jenomže pořád jsem se k ní nedokázal přiblížit. A taky byla dobře střežená. Jednoho dne za mnou přišel Micky a řekl, že ji bude převažet Modrá kometa. Ano, ten slavný americký vlak. Mělo to být na nějakou výstavu nebo možná aukci na východním pobřeží. Co já vím? A tak jsem se rozhodl, že si zajistím předkupní právo. Stačilo si sehnat nějaké, no však to znáte, nějaké známé. Obhlídnout interiér toho vlaku a najít místo, kde ta úžasná věc bude uložená! Pak už to šlo jako po másle. Ani moc mrtvých nebylo. A teď? Myslím si, že je u mě v dobrých rukách."

Máte 60 minut na to, abyste v doupěti mafiánského bosse našli cenný a velmi drahý předmět, který z legendárního vlaku Modrá kometa uloupil během své poslední akce. Hodně štěstí.

Město Brno
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 60 minut
Žánr hry Detektivní
Obtížnost (0 / 5)
Hlavolamy (0 / 5)
Místnost (0 / 5)
Délka 60 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 15 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 12 let

Počet recenzí 0

Hra zatím nemá žádné hodnocení. Vaše recenze může být první!

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Další hry provozovatele