info@4exit.cz Únikové hry v ČR

Vyhledávání

Hodnocení 4Exit (3.8)
Hodnocení hráčů (4 / 1 recenzí)

Kukaččí hnízdo

Od společnosti BrainFAQ

Město: Brno

Místní psychiatrická léčebna byla vždycky podivné místo. Když z ní ale začali postupně mizet pacienti, celé Brno pojmulo podezření. Jediný způsob, jak získat informace z útrob léčebny, je nechat se hospitalizovat. Navíc je třeba vždy do 75 minut léčebnu opustit, protože silné léky, které pacientům v léčebně podávají, by po delším působení měly fatální účinky. Policie už je bezradná. Potřebuje pomo...

od 1 600 Kč

Cena a počet hráčů

2-5 hráčů

1600 Kč

Hrací časy

PO-NE 09:30 - 23:00

Místní psychiatrická léčebna byla vždycky podivné místo. Když z ní ale začali postupně mizet pacienti, celé Brno pojmulo podezření. Jediný způsob, jak získat informace z útrob léčebny, je nechat se hospitalizovat. Navíc je třeba vždy do 75 minut léčebnu opustit, protože silné léky, které pacientům v léčebně podávají, by po delším působení měly fatální účinky. Policie už je bezradná. Potřebuje pomoc každého odvážlivce. Nedej na sobě nic znát, infiltruj se se svým týmem mezi hospitalizované a odhalte tajemství doktora Krugera!

Město Brno
Prostory Vnitřní
Lineárnost hry Lineární
Mechanismy hry Se zámky
Hrací doba 75 minut
Žánr hry Detektivní
Obtížnost (5 / 5)
Hlavolamy (4 / 5)
Místnost (3.5 / 5)
Délka 75 minut
Vhodná pro začátečníky Ne
Pro děti bez doprovodu dospělé osoby od 10 let
Pro děti v doprovodu dospělé osoby od 10 let

Počet recenzí 1

 • avatar
  Mirda
  01.11.2021
  Doporučení jít hrát hru
  Obtížnost
  Hlavolamy
  Místnost

  Lékařské prostředí zajisté potěší každého hypochondra. Hra měla okamžiky, kdy jsme se sice nudili, protože jsme si už nevěděli rady, ale když nám pak obsluha vysvětlila, co jsme měli dělat, tak jsme si skoro nafackovali, že nám to nedošlo samotným. Hra krapánek je těžší, ale kdo už nějakou únikovku hrál, tak si zvládne poradit. Možná bych jen hru nedoporučoval úplným začátečníkům.

Napište svoji recenzi hry

Doporučení jít hrát hru
Obtížnost
Hlavolamy
Místnost
Počet odehraných her

Vámi poskytnuté údaje pracováváme pouze za účelem zveřejnění recenze. Více informací se dočtete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů.

Místo konání hry

Kontakty

Rezervace brainfaq.cz
Adresa Orlí 27, Brno
Telefon +420 776 373 813

Další hry provozovatele